24-pay-mark Created with Sketch.

Найтанцювальніші рок хіти. Гурт ROCK YOU!

22 березня 2024, пт. 19:00-21:00
Docker Pub Київ, вул. Богатирська, 25
від 175 ₴
від 175 ₴

Про подiю

Концерт «Найтанцювальніші рок хіти. Гурт ROCK YOU!» в Києві відбудеться 22 березня 2024 року о 19:00 в Docker Pub.

Чому варто піти на концерт «Найтанцювальніші рок хіти. Гурт ROCK YOU!» в Києві?

  1. Супер-гурт із потужною підтримкою публіки.
  2. Велика концертна програма з ваших улюблених композицій.
  3. Просто фантастична атмосфера музичного свята.

Концерт «Найтанцювальніші рок хіти. Гурт ROCK YOU!» в Києві

ROCK YOU! – напевно улюблений гурт друзів Docker, адже кожен виступ крутих музикантів створює шалений ажіотаж навколо квитків. Маючи у своєму репертуарі найкращі хіти світової рок-музики від 60-х до «нульових» ROCK YOU! здатні задовольнити найширші музичні смаки публіки. Додайте до цього фантастичне злиття голосів професійних вокалістів – і отримаєте надпотужне явище. Варто бути! Цього вечора на сцені – солісти Анна Lady Rock та Ігор Петров.

Танцювальні хіти світових рок-легенд на сцені Docker Pub

22 березня неймовірні ROCK YOU! запалять сцену майстерним виконанням найтанцювальніших хітів Queen, AC/DC, KISS, Scorpions, Bon Jovi, Nirvana, Deep Purple та інших легенд року. Якісне звучання, яскравий вокал та шалена енергетика відомих композицій зноситиме все на своєму шляху. Будьте в епіцентрі!

Де купити квитки на концерт «Найтанцювальніші рок хіти. Гурт ROCK YOU!» в Києві?

Поспішайте замовити квитки на сайті Concert.ua за доступною ціною!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт 24 травня 19:00, пт “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Київ, V’YAVA від 400 ₴ “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Вже не хочу 24 травня “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт V’YAVA Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 серпня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Рівне, Палац культури та спорту "Хімік" від 790 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац культури та спорту "Хімік" Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати