24-pay-mark Created with Sketch.

НАОНІ

13 квітня 2024, сб. 18:00-20:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 380 ₴
від 380 ₴

Про подiю

Неймовірні НАОНІ відзначать своє 55-річчя!

13 квітня Палац «Україна» зазвучить автентичними народними інструментами, святкуючи ювілей неповторного оркестру НАОНІ!
Бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, тилинка, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та інші, це те, що роблять оркестр НАОНІ унікальним у світі.

Подія, що відбудеться 13 квітня у серці Києва, зачарує своїм звучанням, обʼєднає вимір класики та сучасності. Починаючи з 1969 року, коли був заснований оркестр і відбулася перша репетиція НАОНІ, змінилося декілька поколінь і складів оркестру. Незмінним залишається те, що вже 55 років НАОНІ є потужною спільнотою завзятих ентузіастів, неперевершених майстрів своєї справи та справжніх патріотів, які міцно тримають оборону на культурному фронті України! І зараз, під час широкомасштабного вторгнення росії, НАОНІ, під керівництвом художнього керівника та головного диригента Віктора Гуцала, потужно підтримують Збройні Сили України, відвідуючи воїнів з концертами, піднімаючи бойовий дух наших Героїв!

Урочистості концерту в Палаці «Україна» додає ще одна важлива подія - 80-річний ювілей Віктора Омеляновича Гуцала! Звичайно, привітати маестро та улюблених НАОНІ збереться багато яскравих митців Української культури, багатьох з яких ми побачимо не тільки в глядацькій залі, а й на сцені!

Так, неможливо за 2 години показати все найкраще, що здобули НАОНІ за цілих 55 років плідної творчої праці, але для них немає нічого неможливого.

Дорогі друзі, запрошуємо і вас відвідати цю грандіозну подію, спогади про яку ви збережете на довгі роки!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати YUNA 2024 23 травня 18:00, чт YUNA 2024 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 599 ₴ YUNA 2024 Вже не хочу 23 травня YUNA 2024 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень 13 травня 20:00, пн Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Вже не хочу 13 травня Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київська Консерваторія Придбати