НАОНІ. Найкращі рок - хіти на терасі

13 серпня 2020, Чт. 19:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
PMK
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Найкращі рок - хіти від НАОНІ на терасі Всі Свої

Не упустіть можливості відвідати концерт на чарівній терасі, за участю найкращого оркестру України - НАОНІ.

Український оркестр НАОНІ зазвучить на найбільш атмосферній терасі Києва Всі Свої. На цей раз відомий на весь світ колектив представить програму «Найкращі рок - хіти», до якої увійшли світові хіти в аранжуванні для українських народних інструментів. Ви зможете почути пісні легендарних The Beatles, Deep Purple, Metallica, Queen, ABBA, та багато інших у виконанні симфонічного ансамблю під керівництвом Віктора Гуцала.

Для вмілої передачі всіх настроїв складних композицій потрібен особливий талант. Якого і має сповна Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ). Він ось уже півстоліття популяризує українську музику.

А коли грає оркестр, то його виконання викликає цілу палітру почуттів. Адже кожен музикант додає щось особисте, але так, щоб злитися воєдино з гармонійним і струнким загальним звучанням.

Наоні дбайливо ставляться до національної спадщини України, але при цьому пишуть і авторські композиції, близькі сучасної аудиторії. Їх відрізняють колоритна традиція всіх регіонів країни, ретельно продумані обробки і сміливі аранжування.

Кожен виконавець колективу - професіонал, що володіє декількома інструментами. Всього НАОНІ використовують в своїх виступах більше 60 видів унікальних народних інструментів з усіх куточків України.

Не пропустіть! Романтичний пейзаж, улюблені хіти і український колорит чекають на вас.

НАОНІ. Найкращі рок - хіти на терасі у Києві! Чекаємо на вас 2020-08-13 в 19:00 на локації D12, Київ.
Ви можете придбати квитки на НАОНІ. Найкращі рок - хіти на терасі на Concert.ua онлайн.