12 березня 2019, Вт. 21:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт НаонІ?

1. Це музика, яка «зачепить» струни душі і викличе по-справжньому неймовірні емоції.
2. Колектив, який вразив на Євробаченні-2017 всю Європу.
3. Більше 60 видів унікальних народних інструментів з усіх куточків України.

Весна - час закохуватися, дарувати один одному яскраві емоції і незабутні чарівні звуки музики.

Національний академічний оркестр народних інструментів поспішає подарувати вам не тільки різноманіття барвистих тембрів, а й передати дух романтичного настрою.

За роки свого існування оркестр побував на гастролях в усіх куточках України та далеко за її межами. Брав участь у багатьох конкурсах, фестивалях. Його виступ викликають повагу до національного мистецтва, історії та культурі.

Художній керівник і диригент - Народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Віктор Гуцал. Завдяки його чуйному керівництву, невичерпної енергії та любові до високого музиці - звучання оркестру багато років радує тисячі слухачів своїм колоритним достатком.

Репертуар колективу надзвичайно багатий барвистими аранжуваннями. А їх інструментам підвладні ноти найрізноманітніших жанрів: від класики до сучасності. Весняного вечора Наона виконає композиції світових шедеврів, саундтреки з улюблених кінофільмів, мелодії сучасних поп-хітів.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати