24-pay-mark Created with Sketch.

Наоні Оркестра - Рок хіти та саундтреки!

від 250 ₴

Про подiю

Чому варто піти на концерт НАОНІ Оркестра?

  1. Грандіозний концерт справжнього флагмана української інструментальної музики.
  2. Масштабна програма із світових рок-хітів та саундтреків у неповторному аранжуванні.
  3. Неймовірні враження від живого звучання десятків музичних інструментів.

НАОНІ Оркестра. Рок-хіти та саундтреки

Запрошуємо вас на розкішний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України Наоні! Титулований український колектив – команда справжніх віртуозів. І кожен виступ оркестру перетворюється на незабутнє свято музики й емоцій для глядачів.

Замовляйте квитки вже сьогодні!

Найвідоміші рок-хіти та саундтреки у концертній програмі оркестру НАОНІ

Традиційні цимбали й бандура, а також давні дримба й тилинка та ще майже чотири десятки інших унікальних інструментів знаходяться у арсеналі неймовірних Наоні. Саме за допомогою такого різноманітного музичного знаряддя учасники оркестру створюють просто фантастичні авторські аранжування джазових та рок-хітів, відомих поп-композицій.

Цього разу колектив Віктора Гуцала представить вам велику програму «Світові рок-хіти та саундтреки». Приходьте та отримайте ні з чим не зрівняну насолоду!

До зустрічі.

Де купити квитки на концерт НАОНІ Оркестра. Рок-хіти та саундтреки?

Швидко оформити квитки на концерт НАОНІ Оркестра можна онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати