1 вересня 2019, Нд. 19:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

НАОНІ. Найкращі рок хіти у Києві - фото №1 picture
НАОНІ. Найкращі рок хіти у Києві - фото №2 picture
НАОНІ. Найкращі рок хіти у Києві - фото №3 picture
НАОНІ. Найкращі рок хіти у Києві - фото №4 picture
НАОНІ. Найкращі рок хіти у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Не упустіть можливості відвідати концерт на чарівній терасі, за участю найкращого оркестру України - НАОНІ.

Український оркестр НАОНІ зазвучить на найбільш атмосферній терасі Києва Всі Свої. На цей раз відомий на весь світ колектив представить програму «Найкращі рок - хіти», до якої увійшли світові хіти в аранжуванні для українських народних інструментів. Ви зможете почути пісні легендарних The Beatles, Deep Purple, Metallica, Queen, ABBA, та багато інших у виконанні симфонічного ансамблю під керівництвом Віктора Гуцала.

Для вмілої передачі всіх настроїв складних композицій потрібен особливий талант. Якого і має сповна Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ). Він ось уже півстоліття популяризує українську музику.

А коли грає оркестр, то його виконання викликає цілу палітру почуттів. Адже кожен музикант додає щось особисте, але так, щоб злитися воєдино з гармонійним і струнким загальним звучанням.
НАОНІ дбайливо ставляться до національної спадщини України, але при цьому пишуть і авторські композиції, близькі сучасної аудиторії. Їх відрізняють колоритна традиція всіх регіонів країни, ретельно продумані обробки і сміливі аранжування.
Кожен виконавець колективу - професіонал, що володіє декількома інструментами. Всього НАОНІ використовують в своїх виступах більше 60 видів унікальних народних інструментів з усіх куточків України.

Не пропустіть! Романтичний пейзаж, улюблені хіти і український колорит чекають на вас.

Схожі події

БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати