24-pay-mark Created with Sketch.

НАОНІ

від 380 ₴

Про подiю

Неймовірні НАОНІ відзначать своє 55-річчя!

13 квітня Палац «Україна» зазвучить автентичними народними інструментами, святкуючи ювілей неповторного оркестру НАОНІ!
Бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, тилинка, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та інші, це те, що роблять оркестр НАОНІ унікальним у світі.

Подія, що відбудеться 13 квітня у серці Києва, зачарує своїм звучанням, обʼєднає вимір класики та сучасності. Починаючи з 1969 року, коли був заснований оркестр і відбулася перша репетиція НАОНІ, змінилося декілька поколінь і складів оркестру. Незмінним залишається те, що вже 55 років НАОНІ є потужною спільнотою завзятих ентузіастів, неперевершених майстрів своєї справи та справжніх патріотів, які міцно тримають оборону на культурному фронті України! І зараз, під час широкомасштабного вторгнення росії, НАОНІ, під керівництвом художнього керівника та головного диригента Віктора Гуцала, потужно підтримують Збройні Сили України, відвідуючи воїнів з концертами, піднімаючи бойовий дух наших Героїв!

Урочистості концерту в Палаці «Україна» додає ще одна важлива подія - 80-річний ювілей Віктора Омеляновича Гуцала! Звичайно, привітати маестро та улюблених НАОНІ збереться багато яскравих митців Української культури, багатьох з яких ми побачимо не тільки в глядацькій залі, а й на сцені!

Так, неможливо за 2 години показати все найкраще, що здобули НАОНІ за цілих 55 років плідної творчої праці, але для них немає нічого неможливого.

Дорогі друзі, запрошуємо і вас відвідати цю грандіозну подію, спогади про яку ви збережете на довгі роки!

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе 28 липня 19:00, нд Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Вже не хочу 28 липня Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют 27 липня 19:00, сб Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Вже не хочу 27 липня Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Ботанічний сад ім. Гришка Придбати