24-pay-mark Created with Sketch.

Наполеон та Жозефіна ІІ

7 травня 2023, нд. 18:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Подія "Наполеон та Жозефіна ІІ" в Одесі відбудеться 2023-05-07 в 18:00 на локації Одеський обласний драматичний театр.
Ви можете зручно придбати квитки на "Наполеон та Жозефіна ІІ" на Concert.ua онлайн.ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СПЕКТАКЛЬ "НАПОЛЕОН І ЖОЗЕФІНА ІІ"?

1. Поринути в історію кохання, де головна дійова особа – великий полководець.
2. Посміятися з мінливості долі.
3. Переконатися, що по-справжньому сильне кохання може перемогти все і завоювати світ успішніше за армії Наполеона!

Мало хто не знає, що Наполеон мав кохану Жозефіна де Богарне. Однак, як виявилося, у житті великого французького імператора була друга Жозефіна! Так Так!

І нехай історики старанно мовчать про цей разючий факт, але театр таке приховувати не має наміру. Цього вечора на вас чекає розповідь про безліч пікантних і веселих подробиць непростих стосунків Наполеона і чарівної корсиканки Жозефіни Понтіу, яка з'явилася раптово на острові святої Єлени, місці останнього притулку поваленого Бонапарта.

Ви зможете переконатися особисто, що справжня корсиканка – практично та сама одеситка. Адже тільки корсиканки та одеситки здатні так спритно та стрімко поставити навколо себе на вуха всіх та вся. Можна одночасно і збити пиху англійського губернатора, і змусити французьких генералів охороняти морквяні грядки, ловити мишей і доїти кіз. А крім цього, навчити самого Наполеона Бонапарта танцювати, співати та корчити пики. І це ще не все. На виставі вас присвятять у таємницю народження одного із найвідоміших коньячних брендів світу. Таку подію не можна пропустити!

Схожі події

Солодка Даруся 10 жовтня 18:30, вт Солодка Даруся Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 340 грн. Солодка Даруся Вже не хочу 10 жовтня Солодка Даруся Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ 13 жовтня 18:00, пт ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Київ, Будинок Кіно від 390 грн. ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Вже не хочу 13 жовтня ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Будинок Кіно Придбати Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Чарівник смарагдового міста 30 вересня 12:00, сб Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 150 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 30 вересня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати