24-pay-mark Created with Sketch.

Наполеон та Жозефіна ІІ

16 жовтня 2022, нд. 18:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Наполеон та Жозефіна ІІ в Одесі! Чекаємо на вас 2022-10-16 в 18:00 на локації Одеський обласний драматичний театр, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Наполеон та Жозефіна ІІ на Concert.ua онлайн.ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СПЕКТАКЛЬ "НАПОЛЕОН І ЖОЗЕФІНА ІІ"?

1. Поринути в історію кохання, де головна дійова особа – великий полководець.
2. Посміятися з мінливості долі.
3. Переконатися, що по-справжньому сильне кохання може перемогти все і завоювати світ успішніше за армії Наполеона!

Мало хто не знає, що Наполеон мав кохану Жозефіна де Богарне. Однак, як виявилося, у житті великого французького імператора була друга Жозефіна! Так Так!

І нехай історики старанно мовчать про цей разючий факт, але театр таке приховувати не має наміру. Цього вечора на вас чекає розповідь про безліч пікантних і веселих подробиць непростих стосунків Наполеона і чарівної корсиканки Жозефіни Понтіу, яка з'явилася раптово на острові святої Єлени, місці останнього притулку поваленого Бонапарта.

Ви зможете переконатися особисто, що справжня корсиканка – практично та сама одеситка. Адже тільки корсиканки та одеситки здатні так спритно та стрімко поставити навколо себе на вуха всіх та вся. Можна одночасно і збити пиху англійського губернатора, і змусити французьких генералів охороняти морквяні грядки, ловити мишей і доїти кіз. А крім цього, навчити самого Наполеона Бонапарта танцювати, співати та корчити пики. І це ще не все. На виставі вас присвятять у таємницю народження одного із найвідоміших коньячних брендів світу. Таку подію не можна пропустити!

Схожі події

Чорний Квадрат: Ліворуч від розлуки, на північ від тебе 08 грудня 18:00, чт Чорний Квадрат: Ліворуч від розлуки, на північ від тебе Київ, Bel etage від 229 грн. Чорний Квадрат: Ліворуч від розлуки, на північ від тебе Вже не хочу 08 грудня Чорний Квадрат: Ліворуч від розлуки, на північ від тебе Bel etage Придбати Lviv City Stand Up Святковий 16 грудня 19:00, пт Lviv City Stand Up Святковий Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 365 грн. Lviv City Stand Up Святковий Вже не хочу 16 грудня Lviv City Stand Up Святковий Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати Три коти 11 грудня 11:30, нд Три коти Черкаси , Черкаська обласна філармонія від 100 грн. Три коти Вже не хочу 11 грудня Три коти Черкаська обласна філармонія Придбати LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю 14 грудня 18:00, ср LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Ужгород, Закарпатський музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв від 190 грн. LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Вже не хочу 14 грудня LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Закарпатський музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Придбати