Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця

20 квітня 2019, Сб. 18:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві - фото №1 Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві
Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві - фото №2 Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві афіша
Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві - фото №3 Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві квитки
Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві - фото №4 Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві на concert.ua
Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві - фото №5 Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Народний Ансамбль Кавказ. В ритмі серця?

1. Найяскравіше виконання і саме строкате зібрання не тільки грузинських, а й усіх видів кавказьких танців в Україні.
2. Прекрасний подарунок для коханої людини, друга або і тим більше для дитини.
3. До речі, саме у нас на концерті, навіть у глядача є шанс проявити свій талант на сцені.

Школа кавказьких танців запрошує зануритися в неймовірно барвисту подорож у світ давніх традицій, легенд і ритмів. Вас чекають найгарячіші танці в світі, від яких закипить кров навіть у самого похмурого глядача. Відвідайте наш концерт, і Вам відкриється нова сторінка життя повна краси, енергії та натхнення!

Найяскравіше виконання і саме строкате зібрання не тільки грузинських, а й усіх видів кавказьких танців в Україні. Рівень запальності, від якого паморочиться в голові!

Прекрасний подарунок для коханої людини, друга або і тим більше для дитини. Новий ключ для того, що б перезапуститися, подумати про нові захоплення, поїздку до цілющим місцях Кавказу. А ще чудова нагода зацікавити сові чадо в танцях!

До речі, саме у нас на концерті, навіть у глядача є шанс проявити свій талант на сцені. Саме для таких сміливих глядачів, у нас є спеціальні подарунки від спонсорів.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро 06 жовтня 19:00, Нд Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 200 грн. Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро Вже не хочу 06 жовтня Катерина Ханюкова та Джеффрі Сіріо. Лебедине озеро Національна опера України Придбати EMOTIONS Kids Disco Party 06 листопада 17:00, Ср EMOTIONS Kids Disco Party Київ, Палац спорту від 100 грн. EMOTIONS Kids Disco Party Вже не хочу 06 листопада EMOTIONS Kids Disco Party Палац спорту Придбати ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер 15 листопада 19:00, Пт ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Київ, Національна опера України від 200 грн. ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Вже не хочу 15 листопада ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Національна опера України Придбати