11 червня 2019, Вт. 12:00
від 10 грн.
від 10 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Народження Балерини»?

1. Феєрія-казка - чудовий формат, який об'єднує глядачів будь-якого віку.
2. Балет - це таїнство, секрети якого хочеться розкривати поступово.
3. Сімейний візит в театр стане кращим способом провести дозвілля з користю для душі.

Нова постановка в Одеській опері! До вашої уваги - чарівна феєрія-казка для всієї родини «Народження Балерини».

Режисером вистави виступив молодий і талановитий Павло Кішка, якому в театральних колах пророкують гучну творчу кар'єру. Автором програми стала Людмила Сергійчук, без участі якої не проходить жодне знакова подія в історії театральної Одеси.

Чудова постановка максимально наблизить глядачів до розгадки таємниці балету - високого мистецтва, витканого з музики та грації. «Народження Балерини» - це історія про те, як закладений природою талант згодом розвивається в неймовірну красу. А сила цієї краси примножується від виступу до виступу, зачаровуючи тисячі сердець ... І, звичайно, найбільшою нагородою для витонченої танцівниці стає любов публіки.

Постановка покликана виховувати естетичний смак юних глядачів. Не менше задоволення отримає і доросла аудиторія. Приходьте всією родиною!

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019