Наша кухня

12 липня 2019, Пт. 20:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Наша кухня»?

1. Глибокий драматизм постановки нікого не залишить байдужим.
2. Талановиті актори максимально розкриють складну психологію людини в післявоєнні роки.
3. Навчитися побороти горе і жити далі - це вміння, яке актуально в будь-які часи.

Запрошуємо вас на яскраву трагікомедію «Наша кухня». Непроста тема постановки, приголомшлива гра акторів і багатогранні образи залишать незабутнє враження.

«Наша кухня» - спектакль за п'єсою Асі Котляр, що занурює в післявоєнну епоху. Це час, коли ще не зажили душевні рани, і людські серця потребували співпереживання. У той час неможливо було грати і прикидатися: емоції і почуття були гранично чистими, щирими. І для драматурга немає нічого ціннішого, ніж оголений душевний нерв, коли роль не грають, а проживають. Приходьте і переконайтеся в тому, що чудовим акторам це на 100% вдалося.

Місце, де відбуваються всі події вистави, - кухня в тій самій, що стала символом післявоєнних років, комунальній квартирі. На цій кухні - сваряться і миряться, разом сумують і веселяться, люблять і переживають. І все - разом. Так легше забути біль і горе, навчитися радіти життю знову. Цілим світом стає кухня для героїнь п'єси - російської і єврейки.

Режисер-постановник - Григорій Зіскін (Канада). Ролі виконують: Анна Варпаховська, Любов Солодова, Світлана Зельбет. Тривалість - 1 година 30 хвилин.

Схожі події

Король Дроздобород 11 січня 12:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Король Дроздобород 11 січня 16:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Пісочне шоу-казка Снігова Королева 21 грудня 12:00, Сб Пісочне шоу-казка Снігова Королева Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Снігова Королева Вже не хочу 21 грудня Пісочне шоу-казка Снігова Королева Будинок Кіно Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 1 Подія Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 21.12.2019