Наша кухня

12 липня 2019, Пт. 20:00
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Наша кухня»?

1. Глибокий драматизм постановки нікого не залишить байдужим.
2. Талановиті актори максимально розкриють складну психологію людини в післявоєнні роки.
3. Навчитися побороти горе і жити далі - це вміння, яке актуально в будь-які часи.

Запрошуємо вас на яскраву трагікомедію «Наша кухня». Непроста тема постановки, приголомшлива гра акторів і багатогранні образи залишать незабутнє враження.

«Наша кухня» - спектакль за п'єсою Асі Котляр, що занурює в післявоєнну епоху. Це час, коли ще не зажили душевні рани, і людські серця потребували співпереживання. У той час неможливо було грати і прикидатися: емоції і почуття були гранично чистими, щирими. І для драматурга немає нічого ціннішого, ніж оголений душевний нерв, коли роль не грають, а проживають. Приходьте і переконайтеся в тому, що чудовим акторам це на 100% вдалося.

Місце, де відбуваються всі події вистави, - кухня в тій самій, що стала символом післявоєнних років, комунальній квартирі. На цій кухні - сваряться і миряться, разом сумують і веселяться, люблять і переживають. І все - разом. Так легше забути біль і горе, навчитися радіти життю знову. Цілим світом стає кухня для героїнь п'єси - російської і єврейки.

Режисер-постановник - Григорій Зіскін (Канада). Ролі виконують: Анна Варпаховська, Любов Солодова, Світлана Зельбет. Тривалість - 1 година 30 хвилин.