Наша кухня

4 липня 2018, Ср. 20:00
від 90 грн.
від 90 грн.

Галерея

Наша кухня у Києві - фото №1 picture
Наша кухня у Києві - фото №2 picture
Наша кухня у Києві - фото №3 picture
Наша кухня у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Наша кухня»?

1. Глибокий драматизм постановки нікого не залишить байдужим.
2. Талановиті актори максимально розкриють складну психологію людини в післявоєнні роки.
3. Навчитися побороти горе і жити далі – це вміння, яке актуальне в будь-які часи.

Запрошуємо вас на яскраву трагікомедію «Наша кухня». Непроста тема постановки, приголомшлива гра акторів і багатогранні образи залишать незабутнє враження.

«Наша кухня» – спектакль за п'єсою Асі Котляр, що занурює в післявоєнну епоху. Це час, коли ще не зажили душевні рани і людські серця потребували співчуття. У той час неможливо було грати і прикидатися: емоції і почуття були чистими, щирими. І для драматурга немає нічого ціннішого, ніж оголений душевний нерв, коли роль не грають, а проживають. Приходьте і переконайтеся в тому, що чудовим акторам це на 100 % вдалося.

Місце, де відбуваються всі події вистави, – кухня, що стала символом післявоєнних років, комунальної квартири тих часів. На цій кухні сваряться і миряться, разом сумують і веселяться, люблять і переживають. І все – разом. Так легше забути біль і горе, навчитися радіти життю знову. Цілим світом стає ця кухня для героїнь п'єси – росіянки і єврейки.

Режисер-постановник – Григорій Зіскін (Канада). Ролі виконують: Анна Варпаховська, Любов Солодова, Світлана Зельбет. Тривалість – 1 година 30 хвилин.

Інші дати

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати