Наше містечко

від 100 грн.

Галерея

Наше містечко у Чернігові - фото №1 picture
Наше містечко у Чернігові - фото №2 picture
Наше містечко у Чернігові - фото №3 picture
Наше містечко у Чернігові - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Наше містечко?

1. Дізнатись, які емоції викличе у вас вистава: сум, сльози або щастя
2. Побачити виставу за мотивами твору, нагородженого Пулітцерівською премією
3. Вразитись експериментальній грі акторів

На цю виставу вам точно захочеться прийти знову: такий цінний її сюжет і такі цікаві численні «підсюжети». Не пропустіть: «Наше містечко», життя в трьох діях в форматі «малої сцени»!

Приголомшлива гра талановитих акторів, особлива атмосфера, фантастичні враження - це лише мала частка того, що говорять про виставу глядачі. Когось постановка змушує розплакатися в фіналі, хтось починає замислюватися про вічне, розмірковуючи про сенс життя. Але нікого «Наше містечко» не залишає байдужим!

Героями історії стануть мешканці невеликого американського провінційного містечка. Їхнім творцем є видатний американський прозаїк і драматург Торнтон Уайлдер. Знаково те, що саме «Наше містечко» приніс автору престижну нагороду - Пулітцерівську премію. «Це проста п'єса, в якій є всі складні теми», - так про своє дітище сказав автор.

А для тебе, любий глядачу, постановка стане справжнім одкровенням про життя типової сім'ї, яку, як і всіх інших, не минуть головні етапи нашого буття - народження і життя, що змінюються смертю. Все йде по колу. Але - ніяких жахливих висновків: п'єса наскрізь світиться надією і любов'ю...

При мінімумі реквізитів на сцені розгорнеться необмежений уявний світ. Вас ніхто не повчає, ви самі вільні робити висновки і міркувати.

Актори експериментальної платформи театру обіцяють оновлену постановку. Впевнені, ви будете вражені.

Інші дати

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 09 жовтня 19:00, Вт Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора, Київ від 150 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 09 жовтня Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора Придбати Фіксі Шоу 13 жовтня 16:00, Сб Фіксі Шоу ПК Березіль, Тернопіль від 100 грн. Фіксі Шоу Вже не хочу 13 жовтня Фіксі Шоу ПК Березіль Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 250 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати