Насмішкувате моє щастя

28 жовтня 2018, Нд. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.

Галерея

Насмішкувате моє щастя у Києві - фото №1 picture
Насмішкувате моє щастя у Києві - фото №2 picture
Насмішкувате моє щастя у Києві - фото №3 picture
Насмішкувате моє щастя у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Насмішкувате моє щастя?

1. Дізнатися більше про життя Антона Чехова
2. Побачити культову виставу, яку не показували вже багато років
3. Запросити друзів або батьків

Після 37-річної перерви на сцені Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки знову легендарна вистава «Насмішкувате моє щастя».

В основу постановки лягла однойменна п'єса Леоніда Малюгіна, що розповідає про другу половину життя знаменитого літературного генія Антона Павловича Чехова (1884-1904). Його перші творчі успіхи, хвороба, важка душевна самотність і, нарешті, смерть у Ялті. Фундаментом п'єси стали збережені записки і нариси самого Антона Павловича, його дружини Ольги, сестри Марії, брата Олександра, друзів сім'ї Ліки Мізінової та письменника Максима Горького.

«Насмішкувате моє щастя ...», - тихо сумує головний герой твору (в ролі Чехова В'ячеслав Езепов). І в цих словах міститься вся парадоксальність буття великого генія. Не надто багате на події життя письменника компенсується вируючим духовним вулканом. Автор п'єси, а за ним і режисер спектаклю Михайло Резнікович, зуміли створити образ звичайної живої людини, яка вміє любити, цінувати, плакати і радіти.

«Думаю, головне криється в п'єсі, тобто у вражаюче сучасних і таких, що западають в душу кожної людини, думках Чехова, - ділиться враженнями від постановки режисер Михайло Резникович. - Вони такі розумні, тонкі, пронизливі, сповідальності, правдиві, парадоксальні, образні - вони на всі часи. І якщо артисти доносять їх до глядача щиро, з душею, розумом і серцем, то глядач щасливо слухає, замислюється над своїм життям і внутрішньо емоційно дякує і Чехову, і театру за ковток свіжого кисню, який потрібен людям завжди...».

Інші дати

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати