Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт

7 листопада 2019, Чт. 19:00
Менора Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №1 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі
Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №2 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі афіша
Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №3 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі квитки
Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №4 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі на concert.ua

Про подiю

чому варто відвідати стендап Наталі Гаріпової?

1. Великий сольний концерт з новою програмою.
2. 1,5 години гумору.
3. Монологи, в яких ти себе впізнаєш.

Новий STAND UP тур Наталі Гаріпової: «Вам буде за себе соромно».

Наталя Гаріпова - одна з найвідоміших медійних стендап-коміків України. Вона перша виступила зі стендапом на українському телебаченні, перша поїхала в концертний тур по Україні і перша жінка, яка наважилася випустити на телебаченні гумористичне вечірнє шоу «Вечір з Наталією Гаріповою». До того ж, Гаріпова дворазова переможниця шоу «Розсміши коміка» в 2015 і 2016 роках, фіналістка проекту «Comedy Баттл 2016», півфіналістка «Відкритого мікрофону-2018», а також переможниця різних українських стендап-фестивалів.

У 2019 всіх шанувальників жанру stand up і перфомансів Наталі Гаріпової чекає нова концертна програма «Вам буде за себе соромно». На концерті очікується сміливий, відвертий і самоіронічний гумор. Препаруючи наше життя, суспільство і саму себе, Наталя шукає істину, від якої нам всім стає легше і простіше.

- Я готувала цей концерт рік. Спеціально потрапляла в різні дивні ситуації. Брала участь в телевізійних проектах, в п'яному сексі, в лотереї, медитувала, худла, подорожувала, жила. Тільки для вас. І зараз я готова поділитися своїми думками і спостереженнями. Приходьте! - коментує Наталя Гаріпова.

Наталя Гаріпова вже встигла полюбитися як звичайному глядачеві, так і колегам по цеху. Актриса студії «Квартал-95» Олена Кравець зазначає, що «Наташа Гаріпова плаває як риба в воді в своєму жанрі - невимушено, іронічно, легко і дуже-дуже смішно! Хороша альтернатива сеансів психотерапії. Перевірено особисто»

- Я своїми очима бачила, як на виступі Наташі сльози сміху лилися по щоках п'ятисот жінок в залі! Та й розгледіти я це змогла через свої сльози, валяючись від сміху під стільцем! Вона неймовірна! Перефразовуючи відомий вислів, скажу, що Гаріпова подовжує життя, - ділиться емоціями популярна телеведуча Маша Єфросиніна.

Схожі події

Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 Лесь Подерв'янський. Читання просто неба 21 серпня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Львів, !FESTrepublic від 320 грн. Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Вже не хочу 21 серпня Лесь Подерв'янський. Читання просто неба !FESTrepublic Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 18 серпня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 18 серпня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати