Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт

7 листопада 2019, Чт. 19:00
Менора Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №1 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі
Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №2 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі афіша
Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №3 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі квитки
Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі - фото №4 Наталя Гаріпова. Сольний StandUp - концерт у Дніпрі на concert.ua

Про подiю

чому варто відвідати стендап Наталі Гаріпової?

1. Великий сольний концерт з новою програмою.
2. 1,5 години гумору.
3. Монологи, в яких ти себе впізнаєш.

Новий STAND UP тур Наталі Гаріпової: «Вам буде за себе соромно».

Наталя Гаріпова - одна з найвідоміших медійних стендап-коміків України. Вона перша виступила зі стендапом на українському телебаченні, перша поїхала в концертний тур по Україні і перша жінка, яка наважилася випустити на телебаченні гумористичне вечірнє шоу «Вечір з Наталією Гаріповою». До того ж, Гаріпова дворазова переможниця шоу «Розсміши коміка» в 2015 і 2016 роках, фіналістка проекту «Comedy Баттл 2016», півфіналістка «Відкритого мікрофону-2018», а також переможниця різних українських стендап-фестивалів.

У 2019 всіх шанувальників жанру stand up і перфомансів Наталі Гаріпової чекає нова концертна програма «Вам буде за себе соромно». На концерті очікується сміливий, відвертий і самоіронічний гумор. Препаруючи наше життя, суспільство і саму себе, Наталя шукає істину, від якої нам всім стає легше і простіше.

- Я готувала цей концерт рік. Спеціально потрапляла в різні дивні ситуації. Брала участь в телевізійних проектах, в п'яному сексі, в лотереї, медитувала, худла, подорожувала, жила. Тільки для вас. І зараз я готова поділитися своїми думками і спостереженнями. Приходьте! - коментує Наталя Гаріпова.

Наталя Гаріпова вже встигла полюбитися як звичайному глядачеві, так і колегам по цеху. Актриса студії «Квартал-95» Олена Кравець зазначає, що «Наташа Гаріпова плаває як риба в воді в своєму жанрі - невимушено, іронічно, легко і дуже-дуже смішно! Хороша альтернатива сеансів психотерапії. Перевірено особисто»

- Я своїми очима бачила, як на виступі Наташі сльози сміху лилися по щоках п'ятисот жінок в залі! Та й розгледіти я це змогла через свої сльози, валяючись від сміху під стільцем! Вона неймовірна! Перефразовуючи відомий вислів, скажу, що Гаріпова подовжує життя, - ділиться емоціями популярна телеведуча Маша Єфросиніна.

Схожі події

Лесь Подерв'янський 12 грудня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський Київ, Центральний будинок офіцерів від 250 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 12 грудня Лесь Подерв'янський Центральний будинок офіцерів Придбати STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ 03 грудня 19:00, Вт STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 грн. STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ Вже не хочу 03 грудня STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ Центральний будинок офіцерів Придбати DIZEL SHOW DIZEL SHOW 2 Події DIZEL SHOW 28.11 - 29.11.2019 «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019