24-pay-mark Created with Sketch.

Наталія Могилевська. Я вдома

від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Наталія Могилевська з моноподанням «Я вдома»

Це, мабуть, одна з найемоційніших та найзворушливіших концертних програм Наталії Могилевської. Ось уже кілька місяців вона представляє нове шоу під назвою "Я вдома". За своєю суттю це моновистава, в якій зібрано всі сльози українців, усі їхні емоції у віршах та піснях.
Вистава «Я вдома» – це місце, де кожен глядач зможе відпустити свої емоції, дати можливість відштовхнути їх від себе та залишити лише світле та добре, надію та віру в Перемогу. Якщо ви бажаєте його подивитися, ви можете купити квиток на цій сторінці.
Як з'явилася драма «Я вдома»

"Я вдома" - це проект-драма, рефлекс на війну. Наталія Могилевська не лише співатиме, а й більше читатиме вірші Юрія Рибчинського і… каже. Вона також виконає пісню, яку присвятила своєму дядькові з Маріуполя (він загинув від росіян).
Сама співачка та актриса Наталія Могилевська з перших днів вторгнення стала до лав волонтерів, адже саме народні артисти, на її думку, мають бути завжди з народом.
Тому вона зустрічалася з пораненими, допомагала людям, які стали жертвою війни та робила все, що було в її силах. Тільки творчість може врятувати і не дасть збожеволіти. Саме так народилася вистава "Я вдома".