«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової

14 березня 2020, Сб. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-14 в 19:00 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Чому варто відвідати цю подію?

1. Жарти про секс, чоловіків і відносини від найсексуальнішого Stand Up коміка СНД.
2. Оффлайн комунікація з автором популярної книги "Колишні" і зіркою Instagram і YouTube.
3. Дізнаєтеся, хто ж цей спеціальний секретний гість шоу.

«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Красновой

14 березня в Будинку кіно зірка Instagram і YouTube Наталія Краснова виступить зі своїм Stand Up шоу «Вот и всё, вот и всё».

Чи може секс бути смішним? Звичайно! Якщо про це розповість найсексуальніший Stand Up комік СНД Наталія Краснова. У своїх стендапах Наташа розповідає всю правду про стосунки, чоловіків, жінок, їх нескінченну боротьбу і нескінченні дурниці. Вона розкриє багато жіночих секретів: як в 38 виглядати на 37, розкаже хто такий ідеальний чоловік і куди він зникає, коли ви протверезієте, розповість з ким потрібно ходити на побачення, щоб потім не ходити до дерматолога. Ну і звичайно, посміється разом з вами над вашими проблемами. Наташа Краснова - популярний комік, сценарист, Instagram блогер, актриса. Найсексуальніша жінка Росії за версією читачів журналу Maxim, переможниця Comedy Battle на ТНТ, учасниця багатьох телевізійних і інтернет шоу. Її книга «Колишні» розлетілася тиражем понад двісті тисяч примірників. Стендап Наташі Красновой - це більше, ніж просто виступ, це інтерактивний театр, в якому ти не просто спостерігач, а скоріше старий друг, з яким завжди є що обговорити. До речі, вона приїде не одна. Але це дофігафешн секретик ...

Вікове обмеження 18+