Наталя Могилевська

31 серпня 2018, Пт. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Наталя Могилевська стане спеціальним гостем на закритті Літнього театру «Морвокзал». 31 серпня 20.00 запрошуємо вас на сольний концерт найбільш танцюючою співачки українського шоу-бізнесу.

У програмі запальні і пристрасні танці разом з чоловічим шоу-балетом і два десятка пісень, які люблять і знають. «Лимоновый фонарь», «Вiдiрватись вiд земл»i, «Любила», «Ла-ла-ла», «Вiдправила меседж», а також хіти минулого року «Я завелась» і «Я танцевала». Співачка обіцяє заспівати кілька пісень «із залу», які вибере публіка.

Переможниця телевізійного шоу на каналі «1+1» «Танці з зірками, також здивує шанувальників розкішним танго з першого ефіру шоу. Сюрпризом стане презентація декількох нових пісень, яких ще немає в ротації на телеканалах і в ефірах радіостанцій.

«Одеса завжди зводила мене з розуму, я завжди закохувалася ... Одеські романтичні заходи - моя слабкість. Я вдячна Одесі за знайомство з моїм колишнім чоловіком і з гордістю нашої країни, зіркою світової опери - Олександром Цимбалюком», - каже Могилевська.

Чекаємо вас в Одесі! 31 серпня, 20.00. Літній театр «Морвокзал».