Наташа. Хроніка мрії

від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Наташа. Хроніка мрії?

1. Згадати про свою найголовнішу мрію
2. Дізнатися, про що мріють інші
3. Порівняти двох, здавалося б, зовсім не схожих героїнь

Теми любові, прагнення до щастя, становлення особистості, батьків і дітей... Так багато одвічних проблем, які завжди хвилюють глядача. Але щоб твір з такою темою дійсно вийшов небанальним, автору треба дуже постаратися. «Наташа. Хроніка мрії» - яскрава інтерпретація, де вічні теми грають новими фарбами.

«Наташа. Хроніка мрії» - це сучасна вистава про загальнолюдське прагнення знайти справжнє кохання. Неймовірно пронизлива постановка не залишить нікого байдужим!

Головні героїні - дві дівчини, які представляють собою два абсолютно різних світи. Такі несхожі дві Наташі. Спочатку можна подумати, що у них не може бути нічого спільного. Але це тільки на перший погляд. Ніхто не скасовував зрозумілу і просту дівочу мрію про велике, справжнє і взаємне кохання.

Вас чекають дві цікаві розповіді про довгоочікувану зустріч із першим коханням. Але зустріч ця зовсім не вирішує всіх проблем, адже, як і в реальності, поруч опиняються сум і сміх, жорстокість і ніжність, юнацькі сумніви і максималізм...

Монологи двох різних, але неймовірно чарівних дівчат, занурюють аудиторію в бурхливе і захоплююче життя сучасного підростаючого покоління.

Під час репетиції одна з актрис вимовила фразу: «Мрія - стан, коли ти щасливий». А у вас була колись мрія чи, може, вона є зараз? На що ви готові піти заради неї?

Інші дати

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Дивні люди. Жарти перед смертю 30 вересня 19:15, Нд Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора, Київ від 150 грн. Дивні люди. Жарти перед смертю Вже не хочу 30 вересня Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати