24-pay-mark Created with Sketch.

Наука проти Магії

5 листопада 2023, нд. 11:00-12:30
від 100 ₴
від 100 ₴

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА БИТВУ: НАУКА ПРОТИ МАГІЇ?

  1. Унікальне протистояння: "Батл Наука проти Магії" пропонує унікальне поєднання фокусів та наукових експериментів. Ви будете свідками неймовірного змагання між двома ремеслами, яке залишить вас у повному захваті та захопленні. Насолоджуйтесь епічною битвою між фокусниками та вченими, яка оживить вашу уяву та змусить задуматися над можливостями мистецтва та знань.
  2. Взаємодія з шоу: "Батл Наука проти Магії" пропонує вам не тільки бути глядачем, а й активним учасником у ролі журі. Ваш голос матиме велике значення для визначення переможця кожного блоку шоу. Використовуючи свої телефони для голосування, ви станете частиною процесу та матимете вплив на подальший розвиток подій.
  3. Безліч яскравих емоцій: "Батл Наука проти Магії" обіцяє незабутні враження та. Від захоплюючих фокусів та дивовижних наукових експериментів ви зануретесь у світ загадок та фантастичних можливостей. Шоу залишить свій слід у вашому серці і стане джерелом незабутніх моментів, які ви будете згадувати протягом тривалого часу.

Вітаємо вас на унікальному шоу "Батл Наука проти Магії" - неймовірному протистоянні двох ремесел! Фокусник та вчений зійдуться в епічній битві, демонструючи найвищі навички та таланти. А ви, шановний глядачу, станете не тільки свідком, а й активним учасником цієї захоплюючої події у ролі журі.

"Батл Наука проти Магії" - це нове шоу, повне взаємодії з аудіторією, аналогів якому, ні в Україні, ні в інших частинах світу ви не знайдете. Ваша роль як журі має велике значення для розвитку шоу. Після кожного з трьох блоків ви будете голосувати за своїх улюблених учасників, використовуючи свої власні телефони. Ваш голос визначить переможця у цьому неймовірному протистоянні. Зануртесь у світ захоплюючих фокусів та наукових експериментів і відчуйте адреналін та хвилювання, які будуть присутні на кожному кроці. Не пропустіть можливість стати свідком та учасником цього унікального шоу.


В світі магії ви дізнаєтесь:

- Як можна з вогню діставати різні чарівні речі та розпилити людину навпіл;
- Дізнаєтесь, що таке справжня маніпуляція чарівника;
- Побачите на власні очі, що таке левітація і як можна змусити незвичайні предмети підійматися у повітря;
- Познайомитесь з класичною грою вуличних фокусників;
- Поринете у класичний тест зі стільцями і дізнаєтеся, що таке менталізм, коли чарівник намагається передбачити вибір глядача;
- Та вперше в Україні побачите Digital Magic Illusions - поєднання супертехнологій зі світом магії та фокусів.


В подорожі науковим світом Вас чекає:

- Димова Суперзброя (з величезною Димовою гарматою) - Сяючі в темряві глядачі (можливо хтось із Вас)
- Приборкання гігантських змій -Туманний Мегавибух
- Відкриття року "Пошук Електричного току" в глядачах.

Не пропустіть шанс стати частиною "Батлу Наука проти Магії".

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 4 років без надання окремого місця
✅ 8+
🛡 У випадку повітряної тривоги зазвичай, якщо вистава ще не почалася, то чекаємо відбій, якщо під час вистави тривога - уходимо на перерву, після відбою продовжуємо, якщо дуже довга тривога, захід переноситься. В такому випадку, по загальноприйнятим правилам, якщо було показано більше ніж 3/4 вистави, то захід вважається таким, що відбувся, якщо менше, то переноситься на іншу дату.

Схожі події

Привид замку Кентервіль 21.04, 04.05, 26.05 Привид замку Кентервіль Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках Привид замку Кентервіль 21.04, 04.05, 26.05 Привид замку Кентервіль Київський академічний театр юного глядача на Липках Придбати Колобок 21.04, 12.05 Колобок Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 70 Колобок 21.04, 12.05 Колобок Одеський обласний театр ляльок Придбати ГНОМ ДЖЕРОМ 21 квітня 12:00, нд ГНОМ ДЖЕРОМ Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 100 ₴ ГНОМ ДЖЕРОМ Вже не хочу 21 квітня ГНОМ ДЖЕРОМ Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати Ти особливий 20.04, 25.05 Ти особливий Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках Ти особливий 20.04, 25.05 Ти особливий Київський академічний театр юного глядача на Липках Придбати