[НЕ] ТОРКАЙСЯ

13 листопада 2018, Вт. 19:00
Сцена 6 Київ, вул. Васильківська, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №1 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №2 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві афіша
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №3 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві квитки
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №4 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві на concert.ua
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №5 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві фото
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №6 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві піти

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПОКАЗ ФІЛЬМУ "[НЕ] ТОРКАЙСЯ"?

1. Подивитися фільм-володар премії «Золотий ведмідь» Берлінського кінофестиваля 2018
2. Показ інтимної драми участі фахівців Київського інституту глибинної психології
3. Разом з головними героями фільму вирушайте в подорож пізнання свого внутрішнього «Я».

13 листопада відбудеться особлива подія: кінопоказ фільму-переможця 68-го Берлінале із лекцією від психологів з Київського інституту глибинної психології.

Спікери – Уварова Світлана (Київ, Україна) та Бенвенуто Серджіо (Рим, Італія) розкажуть про тенденції сучасного мистецтва, зокрема кіно, як синтезу різних зображувальних жанрів, а також проаналізують явище сучасної (а)сексуальності і підходи до визначення прекрасного та потворного.

[НЕ] ТОРКАЙСЯ. Режисер Адіна Пінтіліє

Досліджуючи тонку грань між болем та задоволенням головних героїв, цей фільм – своєрідний виклик соціуму та кожному з нас окремо. [НЕ] ТОРКАЙСЯ – соціологічний експеримент, в якому режисерка запрошує глядача до переосмислення одвічного питання тілесності і сексуальності.

Герої картини – Лаура, Томас і Крістіан – дозволяють камері зазирнути в найпотаємніші куточки свого внутрішнього світу. Вони намагаються змінити звичні моделі поведінки, щоб знайти баланс між внутрішнім комфортом та навколишньою дійсністю і стати, нарешті, вільними. [НЕ] ТОРКАЙСЯ розповідає про те, як знайти близькість найнесподіванішим чином і як полюбити іншого, не втративши при цьому себе.

Перегляд фільму дозволено особам, котрим на момент показу виповнився 21 рік!

Схожі події

Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста 17 лютого 20:00, Нд Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Вже не хочу 17 лютого Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Будинок архітектора Придбати Lords of the Sound. Love Story 14 лютого 20:00, Чт Lords of the Sound. Love Story Львів, Львівський театр опери та балету від 290 грн. Lords of the Sound. Love Story Вже не хочу 14 лютого Lords of the Sound. Love Story Львівський театр опери та балету Придбати Lords of the Sound. Music is Coming 24 лютого 19:00, Нд Lords of the Sound. Music is Coming Вінниця, Будинок офіцерів від 140 грн. Lords of the Sound. Music is Coming Вже не хочу 24 лютого Lords of the Sound. Music is Coming Будинок офіцерів Придбати Lords of the Sound. Love Story 14 лютого 17:30, Чт Lords of the Sound. Love Story Львів, Львівський театр опери та балету від 290 грн. Lords of the Sound. Love Story Вже не хочу 14 лютого Lords of the Sound. Love Story Львівський театр опери та балету Придбати