[НЕ] ТОРКАЙСЯ

13 листопада 2018, Вт. 19:00
Сцена 6 Київ, вул. Васильківська, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №1 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №2 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві афіша
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №3 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві квитки
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №4 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві на concert.ua
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №5 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві фото
[НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві - фото №6 [НЕ] ТОРКАЙСЯ у Києві піти

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПОКАЗ ФІЛЬМУ "[НЕ] ТОРКАЙСЯ"?

1. Подивитися фільм-володар премії «Золотий ведмідь» Берлінського кінофестиваля 2018
2. Показ інтимної драми участі фахівців Київського інституту глибинної психології
3. Разом з головними героями фільму вирушайте в подорож пізнання свого внутрішнього «Я».

13 листопада відбудеться особлива подія: кінопоказ фільму-переможця 68-го Берлінале із лекцією від психологів з Київського інституту глибинної психології.

Спікери – Уварова Світлана (Київ, Україна) та Бенвенуто Серджіо (Рим, Італія) розкажуть про тенденції сучасного мистецтва, зокрема кіно, як синтезу різних зображувальних жанрів, а також проаналізують явище сучасної (а)сексуальності і підходи до визначення прекрасного та потворного.

[НЕ] ТОРКАЙСЯ. Режисер Адіна Пінтіліє

Досліджуючи тонку грань між болем та задоволенням головних героїв, цей фільм – своєрідний виклик соціуму та кожному з нас окремо. [НЕ] ТОРКАЙСЯ – соціологічний експеримент, в якому режисерка запрошує глядача до переосмислення одвічного питання тілесності і сексуальності.

Герої картини – Лаура, Томас і Крістіан – дозволяють камері зазирнути в найпотаємніші куточки свого внутрішнього світу. Вони намагаються змінити звичні моделі поведінки, щоб знайти баланс між внутрішнім комфортом та навколишньою дійсністю і стати, нарешті, вільними. [НЕ] ТОРКАЙСЯ розповідає про те, як знайти близькість найнесподіванішим чином і як полюбити іншого, не втративши при цьому себе.

Перегляд фільму дозволено особам, котрим на момент показу виповнився 21 рік!

Схожі події

The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra 30 грудня 19:00, Нд The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки, Львів від 120 грн. The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra Вже не хочу 30 грудня The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки Придбати Берніні 21 листопада 19:30, Ср Берніні Баттерфляй DeLuxe Червоний зал, Київ від 100 грн. Берніні Вже не хочу 21 листопада Берніні Баттерфляй DeLuxe Червоний зал Придбати Німе кіно і джаз. Вогні великого міста 23 листопада 20:00, Пт Німе кіно і джаз. Вогні великого міста Дом Кино, Київ від 175 грн. Німе кіно і джаз. Вогні великого міста Вже не хочу 23 листопада Німе кіно і джаз. Вогні великого міста Дом Кино Придбати Стрімголов 23 листопада 21:00, Пт Стрімголов Баттерфляй DeLuxe Червоний зал, Київ від 125 грн. Стрімголов Вже не хочу 23 листопада Стрімголов Баттерфляй DeLuxe Червоний зал Придбати