Не все котові масляна ...

від 60 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Не все коту масляна"?

1. Комедія, наповнена цирковою святковістю.
2. Ексцентричні режисерські рішення.
3. Один з останніх вистав Театру на лівому березі.

Інтерпретувати класику так, щоб це було цікаво сучасному глядачеві, завдання непросте. І все-таки режисерові Олексія Лісовцю це вдалося на славу.

Його постановка за п'єсою Олександра Островського - вище всяких похвал, хоч ці два твори і розділяє майже півтора століття. Людей можна умовно розділити на дві категорії. У перших гроші є, а у других - немає. Так було раніше, і так залишається зараз. І останніх, до речі, завжди більше. Щоб знайти заповітні капітали, на які тільки способи не вирішуються люди! При чому в цьому списку працю займає далеко не лідерське місце.

Тому, хто вирішив перебратися з другої категорії в першу, залишається зовсім небагато. Потрібно визначитися, який із варіантів збагачення під силу. А що ще головне - по совісті. А може не варто надмірно церемонитись? Адже нині за заповітні купюри можна купити все. Так що і невинність, і порядність, і любов цілком підійдуть на роль відмінних товарів для заможного купця.

"Не все котові масниця" - один з новітніх вистав Театру на лівому березі. Прем'єра відбулася взимку 2018 року. Постановка відзначена низкою премій, зокрема "Київська пектораль-2008" в номінаціях "Краща режисерська робота" і "Кращий драматичний спектакль". Комедія на дві дії триває 2 години 45 хвилин.