Не все котові масляна ...

24 вересня 2019, Вт. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Не все коту масляна"?

1. Комедія, наповнена цирковою святковістю.
2. Ексцентричні режисерські рішення.
3. Один з останніх вистав Театру на лівому березі.

Інтерпретувати класику так, щоб це було цікаво сучасному глядачеві, завдання непросте. І все-таки режисерові Олексія Лісовцю це вдалося на славу.

Його постановка за п'єсою Олександра Островського - вище всяких похвал, хоч ці два твори і розділяє майже півтора століття. Людей можна умовно розділити на дві категорії. У перших гроші є, а у других - немає. Так було раніше, і так залишається зараз. І останніх, до речі, завжди більше. Щоб знайти заповітні капітали, на які тільки способи не вирішуються люди! При чому в цьому списку працю займає далеко не лідерське місце.

Тому, хто вирішив перебратися з другої категорії в першу, залишається зовсім небагато. Потрібно визначитися, який із варіантів збагачення під силу. А що ще головне - по совісті. А може не варто надмірно церемонитись? Адже нині за заповітні купюри можна купити все. Так що і невинність, і порядність, і любов цілком підійдуть на роль відмінних товарів для заможного купця.

"Не все котові масниця" - один з новітніх вистав Театру на лівому березі. Прем'єра відбулася взимку 2018 року. Постановка відзначена низкою премій, зокрема "Київська пектораль-2008" в номінаціях "Краща режисерська робота" і "Кращий драматичний спектакль". Комедія на дві дії триває 2 години 45 хвилин.