Не все котові масляна ...

19 січня 2019, Сб. 19:00

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Не все коту масляна"?

1. Комедія, наповнена цирковий святковістю.
2. Ексцентричні режисерські рішення.
3. Один з останніх вистав Театру на лівому березі.

Інтерпретувати класику так, щоб це було цікаво сучасному глядачеві, завдання непросте. І все-таки режисерові Олексія Лісовцю це вдалося на славу.

Його постановка за п'єсою Олександра Островського - вище всяких похвал, хоч ці два твори і розділяє майже півтора століття. Людей можна умовно розділити на дві категорії. У перших гроші є, а у других - немає. Так було раніше, і так залишається зараз. І останніх, до речі, завжди більше. Щоб знайти заповітні капітали, на які тільки способи не вирішуються люди! При чому в цьому списку працю займає далеко не лідерське місце.

Тому вирішив перебратися з другої категорії в першу залишається зовсім небагато. Потрібно визначитися, який із варіантів збагачення під силу. А що ще головніше - по совісті. А може не варто надмірно церемонитися? Адже нині за заповітні купюри можна купити все. Так що і невинність, і порядність, і любов цілком підійдуть на роль відмінних товарів для заможного купця.

"Не все котові масниця" - один з новітніх вистав Театру на лівому березі. Прем'єра відбулася взимку 2018 року. Постановка відзначена низкою премій, в тому числі "Київська пектораль-2008" в номінаціях "Краща режисерська робота" і "Кращий драматичний спектакль". Комедія на дві дії триває 2 години 45 хвилин.

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати