Не забувай мене

16 квітня 2019, Вт. 19:00
Камерна сцена театру "Тисячоліття" Київ, Проспект Григоренка 26а (м. Позняки)
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Вистава "Не забувай мене" заснована на реальних подіях, поставлена за мотивами п'єси О.Дударева "Не покидай мене".

Ця історія відкриває маленький епізод війни ... Любов, дружба і жага життя - ось що спонукає головних героїв рухатися вперед. Це розповідь про боротьбу молодих дівчат за своє майбутнє. Незважаючи на те, що ці події відбулися в далекому 1943 році, мимоволі виникає питання: невже все повторюється? Але спектакль змушує глядача сказати собі і своїм близьким "ніколи знову!"

Вистава "Не забувай мене" заснований на реальних подіях, поставлений за мотивами п'єси О.Дударева "Не покидай мене". Ця історія відкриває маленький епізод великої війни. Любов, дружба і жага життя - ось що спонукає головних героїв рухатися вперед. Це розповідь про боротьбу молодих дівчат за своє майбутнє. Незважаючи на те, що ці події відбулися в далекому 1943 році, мимоволі виникає питання: невже все повторюється? Вистава змушує глядача сказати собі і своїм близьким "ніколи знову!"

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати