6 липня 2018, Пт. 22:00
Dali night club Київ, Паркова дорога, 16
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи НеАнгелы?

1. Побачити нову концертну програму талановитих і чарівних Слави і Вікторії.
2. Заспівати головні хіти разом з улюбленими артистами.
3. Поринути в драматичний світ творчості приголомшливого жіночого колективу.

Dali Park готовий створити для вас справжню магію. Ми перетворюємо одну липневу ніч в неймовірну подія, так, тут #БУДУТЬВСІ!

Музика для нас - це кисень, без її тонких вібрацій і оригінальних поворотів, ми просто не живемо. На відкритті Dali Park дихає на повні груди, адже наші гості - справжнє джерело свіжого повітря. Їх унікальні голоси в дуеті з чарівною зовнішністю творять чудеса - це група НеАнгелы, вони несуть нам свою любов і ми, звичайно, відповідаємо взаємністю!

Найяскравіші хіти тільки для гостей Dali Park, кращий подарунок до відкриття ювілейного сезону. Але це далеко не всі родзинки нашого торту, театралізоване шоу - таке ж захоплююче, як сама весна - стане іскристою прикрасою ночі.

Красиві і цікаві гості, талановиті і чарівні НеАнгелы, захоплююче і драйвове театралізоване шоу, багато смачних страв і кращих напоїв - унікальний світ, який Dali Park створює для вас. Магія чекає на вас!

УВАГА! У клубі діє система Face Control & Dress Code.

Особам, які відмовили у відвідуванні заходу, вартість квитків не повертається. З правилами відвідування клубу Ви можете ознайомитися тут

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати