24-pay-mark Created with Sketch.

Небачена АЗОВСТАЛЬ. Виставка фоторобіт Дмитра Козацького

12 - 14 серпня 2022 12:00
Тераса "Д12" Київ, вул. Десятинна, 12
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Благодійний Фонд Сергія Притули спільно з TNT Agency та ARTLIVE 12-14 серпня 2022 року проводить благодійну виставку фотографій Дмитра Козацького (позивний Орест), фотографа і керівника пресслужби полку «Азов», з дозволу його мами Ірини.

Ми покажемо і ті фото з пекла «Азовсталі», які досі ніде не публікувалися. Ми покажемо відео, які захисники Азовсталі надсилали своїм родинам просто з пекла в оточення окупантів.

Також в рамках триденної події відбудеться зустріч-розмова з родичами бійців різних підрозділів з Азовсталі, це і «Азов», і прикордонники, і бійці територіальної оборони та поліції Маріуполя. Вони розкажуть історії захисників Маріуполя, які досі ніхто не чув.

Адже Азовсталь - це ще не минуле. Це історія, яка триває просто зараз. Захисники Маріуполя досі в російському полоні. Ми не маємо права про них забувати.

У перший день виставки ввечері Сергій Жадан виступить зі своїми віршами. На третій день виставки гурт ТНМК та діджейка Дар'я Коломієць проведуть музичний вечір для збору донатів на допомогу військовим.

100% зборів піде на закупівлю мілітарної допомоги полку «Азов» через Благодійний Фонд Сергія Притули.

Схожі події

SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP 16.12, 17.12 SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP Київ, ATLAS від 550 грн. SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP 16.12, 17.12 SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP ATLAS Придбати Олексій Горбунов. Творчий вечір 07 грудня 19:00, чт Олексій Горбунов. Творчий вечір Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 690 грн. Олексій Горбунов. Творчий вечір Вже не хочу 07 грудня Олексій Горбунов. Творчий вечір Music Pub "Pepper's Club" Придбати З тими, кого люблю. Ада Роговцева 24 січня 19:00, ср З тими, кого люблю. Ада Роговцева Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 250 грн. З тими, кого люблю. Ада Роговцева Вже не хочу 24 січня З тими, кого люблю. Ада Роговцева Київський культурний кластер "Краків" Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, нд Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 27.27 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати