24-pay-mark Created with Sketch.

Небачена АЗОВСТАЛЬ. ТНМК

14 серпня 2022, нд. 17:00
Тераса "Д12" Київ, вул. Десятинна, 12
від 390 грн.
від 390 грн.

Про подiю

Небачена АЗОВСТАЛЬ. ТНМК у Києві! Чекаємо на вас 2022-08-14 в 17:00 на локації Тераса "Д12" , Київ.
Ви можете придбати квитки на Небачена АЗОВСТАЛЬ. ТНМК на Concert.ua онлайн.


Благодійний Фонд Сергія Притули спільно з TNT Agency та ARTLIVE 12-14 серпня 2022 року проводить благодійну виставку фотографій Дмитра Козацького (позивний Орест), фотографа і керівника пресслужби полку «Азов», з дозволу його мами Ірини.

Ми покажемо і ті фото з пекла «Азовсталі», які досі ніде не публікувалися. Ми покажемо відео, які захисники Азовсталі надсилали своїм родинам просто з пекла в оточення окупантів.

Також в рамках триденної події відбудеться зустріч-розмова з родичами бійців різних підрозділів з Азовсталі, це і «Азов», і прикордонники, і бійці територіальної оборони та поліції Маріуполя. Вони розкажуть історії захисників Маріуполя, які досі ніхто не чув.

Адже Азовсталь - це ще не минуле. Це історія, яка триває просто зараз. Захисники Маріуполя досі в російському полоні. Ми не маємо права про них забувати.

У перший день виставки ввечері Сергій Жадан виступить зі своїми віршами. На третій день виставки гурт ТНМК та діджейка Дар'я Коломієць проведуть музичний вечір для збору донатів на допомогу військовим.

100% зборів піде на закупівлю мілітарної допомоги полку «Азов» через Благодійний Фонд Сергія Притули.

Артисти

Інші дати

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати