24-pay-mark Created with Sketch.

НеБарбі

24 травня 2024, пт. 19:00-20:30
Арт Братіслава Київ, вул. Олександра Архипенка, 5
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

Спектакль «НеБарбі».

Чому варто піти у театр на виставу «НеБарбі»?

  1. Виграшне поєднання комедії та імпровізації.
  2. Вистава-роздум, що піднімає актуальні для кожної жінки питання.
  3. Легкий та приємний відпочинок в атмосфері творчості.

Спектакль «НеБарбі»

«Я тобі не лялька!» – саме такий девіз має незвичайна імпровізаційна вистава-роздум «НеБарбі». Вона – жіноча, і – про жінок. Назва – промовиста, задум – оригінальний, сюжет – непередбачуваний. Блискуча комедія залишить чимало простору для ваших особистих міркувань. Тож – варто прийти й побачити!

Фантастичний тандем живої іронії та глибоких думок

Вистава «НеБарбі» занурить вас у бурхливий світ жіноцтва, де завжди є місце і радощам, і сльозам, а також – мріям, емоціям, почуттям. Поговоримо про сучасну жінку та розглянемо, як на неї впливає соціум. Актуальні питання, цікаві рішення – ви не лишитеся байдужими. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «НеБарбі»?

Ви можете швидко оформити квитки онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Конотопська відьма 06 липня 19:00, сб Конотопська відьма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 650 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 06 липня Конотопська відьма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Гуцулка Ксеня 24.06 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 390 ₴ Гуцулка Ксеня 24.06 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати