Небезпечний поворот

7 березня 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

небезпечний поворот в Києві! Чекаємо вас 2020-03-07 о 19:00 на майданчику Центральний Будинок Офіцерів ВСУ, Київ.
Ви можете купити квитки на небезпечний поворот на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Вистава "Небезпечний поворот" є унікальною театральною подією. Всіх глядачів чекає яскрава подорож до Англії, де вони стануть свідками надзвичайної детективної історії. Талановита і прониклива гра зоряної акторської трупи разом з барвистими декораціями і гостросюжетною лінією створять незабутню атмосферу. Це незалежний інтелектуальний проект українського театру. Якщо ви хочете насолодитися дивним театральним дійством, то краще поспішити!

Цікаві факти про виставу:

Театральна вистава заснована на одному з найбільш відомих творів минулого століття, який кардинальним чином змінив тенденції в розвитку драматургії в усьому світі. П'єса легендарного драматурга Д. Б. Прістлі є своєрідним детективним ребусом і загадкою, яку глядачам слід розгадати. У виставі беруть участь знамениті українські актори, включаючи Олексія Богдановича і Людмилу Смородину, а також Анжеліку Савченко та Олексія Вертинського. Продюсером і режисером «Небезпечного повороту» виступила Ірина Зільберман.

Дивовижна історія відрізняється насиченим енергетичним зарядом. Головні герої на перший погляд надають приємне враження світських англійців, наповнених дружелюбністю, чарівністю та аристократичними манерами. Однак доленосні ситуації будуть змушувати їх знімати удавані маски і показувати свою справжню сутність. Через необдуману випадкової фрази виникне ціла низка подій, в яких змішаються правдивість і брехня разом з любов'ю і стражданнями. Якщо спочатку дім Роберта Кеплера здавався місцем ідеальної гостинності, то з часом він виявиться для кожного з героїв небезпечною пасткою. Вистава Небезпечний поворот в Києві - це напружений психологічний детектив, який викличе масу вражень і непідробний інтерес.