Неймовірні пригоди Дракоші + Планета Динозаврів

14 лютого 2018, Ср. 16:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Неймовірні пригоди Дракоші + Планета Динозаврів у Києві - фото №1 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Планета Динозаврів у Києві - фото №2 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Планета Динозаврів у Києві - фото №3 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Планета Динозаврів у Києві - фото №4 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Планета Динозаврів у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Неймовірний проект «Наука, яка оживає»

Вперше в Україні - унікальне поєднання найсучасніших проекційних технологій сферичного кіно і одного з найбільших класичних музейних просторів!

Сферичний кінотеатр ATMASFERA 360 спільно з Національним науково-природничим музеєм НАН України презентує новий інноваційний проект: «Наука, яка оживає».

Пізнавати навколишній світ ще ніколи не було так цікаво!

Ви не тільки дізнаєтеся таємниці виникнення життя на Землі, будова і розвиток тваринного і рослинного світів завдяки цікавим експозиційним матеріалами і змістовним екскурсіях, а й закріпіть знання за допомогою спеціально підібраного візуального ряду на куполі сферичного кінотеатру.

Прогулянки з динозаврами і іншими древніми істотами, подорожі в часі і просторі, споглядання творіння Всесвіту, все це гармонійно доповнює унікальний простір Науково-природничого музею.


Схожі події

КіноНіч (Зал Лондон) 18 серпня 23:45, Сб КіноНіч (Зал Лондон) Palladium cinema, Харків від 160 грн. КіноНіч (Зал Лондон) Вже не хочу 18 серпня КіноНіч (Зал Лондон) Palladium cinema Придбати КіноНіч КіноНіч 2 Події КіноНіч 18.08 - 19.08.2018 Поводир 24 серпня 18:30, Пт Поводир Кінопанорама, Київ від 80 грн. Поводир Вже не хочу 24 серпня Поводир Кінопанорама Придбати UA Shorts. Молоде кіно України 24 серпня 21:00, Пт UA Shorts. Молоде кіно України Кінопанорама, Київ від 80 грн. UA Shorts. Молоде кіно України Вже не хочу 24 серпня UA Shorts. Молоде кіно України Кінопанорама Придбати