Немного Нервно

2 грудня 2018, Нд. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Немного Нервно у Києві - фото №1 picture
Немного Нервно у Києві - фото №2 picture
Немного Нервно у Києві - фото №3 picture
Немного Нервно у Києві - фото №4 picture
Немного Нервно у Києві - фото №5 picture
Немного Нервно у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Немного Нервно?

1. Основоположники напрямки дрім-фолк.
2. Слова їхніх пісень лікують від депресії і меланхолії, а музика може розчулити навіть найбрутальішу людину.
3. Унікальне звучання флейти, скрипки і металофона.

Немного Нервно - мандрівний дрім-фолк-проект, що активно гастролює в східній і західній Європі.

За 10 років музиканти видали 10 платівок і стали улюбленцями кількох тисяч шанувальників легкої фолк-музики в усьому світі. Грали для своїх слухачів в ефірі радіо BBC і на найбільшому в світі фестивалі вуличних мистецтв Fringe в Единбурзі. Давали концерти на борту криголама, в згорілій лютеранській кірсі ХVIII століття, в сотнях різних закладів від Сибіру до Шотландії. Були відзначені в числі 100 кращих проектів у триб'юті «4000 років Акваріуму». Звучать на нью-йоркському радіо для емігрантів і є постійними гостями в Сполученому королівстві Великобританії і Ірландії.

Чотири - хороше число. Пори року, вік людської душі, «Бітлз», заперечення, гнів, торг, смиренність і «Сни про Землю». Якщо зібрати в одному місці всі сни - якими вони будуть? Солодкими, як цукрова вата перед недільним походом до цирку? Сумними, як очі бенгальського тигра, що стрибає через палаючий обруч одним помахом хлиста? Легкими, як повітряний поцілунок еквілібриста, який танцює на струні під самим куполом? Світлими, як усмішка похилого білетера, який протягує тобі два квитки замість одного - тому що розділена радість стає тільки більше?

Ми намагалися. Ми зібрали разом всі сни. Найкраще, рідкісне, улюблене - з усіх чотирьох глав тетралогії «Сни про Землю». Чари і мандри - якими бачимо їх ми. Чудеса і пригоди - якими вони прийдуть до вас. Вперше і востаннє в цьому Всесвіті. З новими костюмами, світлом і звуком. З веселими історіями і сумними піснями. Діти, що впали з іншої планети. Концертна програма «Усі сни про Землю».

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати