-30% на другий

Німе кіно і Джаз - Цирк

5 квітня 2019, Пт. 20:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №1 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №2 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №3 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №4 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №5 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №6 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №7 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №8 picture
Німе кіно і Джаз - Цирк у Києві - фото №9 picture

Про подiю

5 квітня в Будинку Архітектора в рамках програми «Німе Кіно і Джаз» пройде показ комедії Чарлі Чапліна «Цирк».

Комедія «Цирк» продовжує розповідь про пригоди маленького бродяги Чарлі.

Герой Чапліна тікає від поліцейських і випадково потрапляє на сцену цирку. Своєю метушнею з копами він викликає сміх і овації всього залу. Директора цирку нічого не залишається, окрім як запросити бродягу до себе і укласти з ним контракт. Чарлі починає гастролювати разом з цирком, і незабаром закохується в дочку господаря мирно. Чи зможе тепер маленький бродяга знайти довгоочікуване щастя?

Картина «Цирк» стала одночасно одним із найсмішніших і найсумніших творів Чапліна. Вона піднімає проблеми, актуальні в усі часи: болісне самотність, соціальні забобони, нерозділене почуття і відсутність розуміння з боку суспільства.

З картиною «Цирк» Чаплін був номінований на «Оскар» як кращий актор. Але Американська кіноакадемія вирішила виділити його і вручила Чапліну спеціальну почесну нагороду «За багатогранність і геніальність в акторському, сценарному, режисерському та продюсерському майстерності».

Акомпанувати при показі буде піаніст і джазовий композитор Павло Ігнатьєв. Павло - випускник «моцартівська академії» камерної та оркестрової класичної музики (Австрія) та спецкурсів на джазовому факультеті в Ганноверської вищої школи. Випустив 9 сольних альбомів, співпрацював з Сергієм Бабкіним, групою «Бумбокс» і багатьма іншими українськими музикантами.

Запрошуємо вас на вечір німого кіно під звуки джазу. Показ комедії «Цирк» пройде 5 квітня в Будинку Архітектора. Початок о 20:00.

 

 


Схожі події

Серіал #Школа. Останній фан-тур 01 червня 18:00, Сб Серіал #Школа. Останній фан-тур Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 01 червня Серіал #Школа. Останній фан-тур Літній театр Морвокзал Придбати Шалені мрійники 50 Подiй Шалені мрійники 21.09 - 15.12.2019