Німе кіно і Джаз - Схід Сонця

7 березня 2019, Чт. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 175 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:20:00 06/03/2019. деталі тут
від 175 грн.
Обрати квиток

Галерея

Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №1 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №2 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №3 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №4 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №5 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №6 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №7 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №8 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №9 picture

Про подiю

Ви вдвох. Нарешті змогли вирватися з безодні зимових днів і провести цей вечір у теплій компанії. Здається, пора впустити весну в тіло і розум.
Почнемо з кіно. Ні, не з того кіно, яке ми звикли бачити на величезних екранах з неоновими вставками. Іншого - німого і чорно-білого, здатного передати настрій цілої епохи.

У цей вечір ви в Будинку Кіно. Світло гасне і на екрані з'являється перша сцена. Піаніст тонкими пальцями стосується клавіш на роялі. Зал захоплено, але тихо і уважно вдивляється в те, що відбувається на проекторі, як ніби все ж сподівається почути голос акторів. Ви відчуваєте, що на зап'ясті, нізвідки не візьмись, з'явилися мурашки.
Пристебніть ремені і привітайтеся з 1927 роком.

Marco Concert ніколи не перестане дивувати вас затишними вечорами. Але цей буде особливим. Не забудьте заздалегідь скасувати свої зустрічі, придбати свій квиток в 20 століття і знайти хорошу компанію. А ми поки розповімо, що вас чекає.

7-го березня ми покажемо вам культове німе кіно "Схід сонця" режисури Фрідріха Вільгельма Мурнау. І покажем його, звичайно, як за старих часів - c джазовим акомпанементом. Ви ж знаєте, що музика здатна передавати емоції не гірше слів? Тим більше, коли біля керма машини часу сам Павло Ігнатьєв!
Павло - відомий український піаніст і джазовий композитор, якому вдалося створити дев'ять вишуканих альбомів. Критики не раз давали найвищі оцінки його творчості.

Щодо самого шедевра: "Схід сонця" отримав відразу три "Оскара" - за кращу жіночу роль, за кращу операторську роботу і за кращу унікальне і художню якість виконання. Сюжет ми не розповімо, щоб зберегти інтригу. Можемо тільки гарантувати, що сердечко буде йти в п'яти при таких крутих поворотах!

Захоплююча історія, яка зачіпає дюжину проблем, актуальних і в наш час - нерозділене кохання, любовний трикутник, підсумки ревнощів і вчинки, які можуть поставити клеймо на все життя. Все в кращих традиціях жанру.

А подумати тільки про старовинні нарядах і грації рухів героїв! Впевнені, ще ваші бабусі і дідусі в молодості захоплено дивилися на цю красу. А тепер це зробите ви. Побачимося 7 березня в Будинку кіно, рівно о 20:00.