Німе кіно і Джаз - Схід Сонця

7 березня 2019, Чт. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №1 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №2 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №3 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №4 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №5 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №6 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №7 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №8 picture
Німе кіно і Джаз - Схід Сонця у Києві - фото №9 picture

Про подiю

7 березня в Будинку Кіно відбудеться показ класики світового кінематографа - фільму «Схід сонця» Фрідріха Вільгельма Мурнау під джазовий акомпанемент піаніста і композитора Павла Ігнатьєва.

Фільм «Схід сонця» Фрідріха Вільгельма Мурнау - найяскравіший представник епохи німого кіно, де вся сюжетна експресія передається візуальними образами і музичним супроводом. Кожен кадр передає своє, особливе, настрій. Нехитрий сюжет про любовний трикутник вміло балансує від детектива і психологічної драми, до хвилюючої любовної історії, в яку віриш і співпереживаєш.

Німецький кінорежисер Фрідріх Вільгельм Мурнау був одним з найбільших майстрів кіноекспресіонізму і одним з найбільших режисерів епохи німого кіно. Як мінімум п'ять його кінокартин - «Носферату, симфонія жаху», «Остання людина», «Фауст», «Табу» і «Схід сонця» - визнані позачасовою класикою.

Перенестися в епоху німого кіно допоможе акомпанемент Павла Ігнатьєва. Павло - джазовий піаніст і композитор, автор 9-ти сольних альбомів, володар класичної техніки гри на фортепіано. Свою майстерність він відточував в «моцартівська академії» і на спецкурсах Ганноверської вищої школи музики і театру.

Приходьте 7 березня в Будинку Кіно, щоб познайомиться з класикою світового кінематографа під звуки джазу!

Схожі події

Серіал #Школа. Останній фан-тур 01 червня 18:00, Сб Серіал #Школа. Останній фан-тур Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 01 червня Серіал #Школа. Останній фан-тур Літній театр Морвокзал Придбати Шалені мрійники 50 Подiй Шалені мрійники 21.09 - 15.12.2019