ненормальна

6 липня 2019, Сб. 17:00
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Ненормальна?

1. Поспостерігати за калейдоскопом емоцій акторів
2. Вражень від уявлення вистачить надовго
3. Це справжній шедевр Русдрами

Уже не перший Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки збирає справжніх поціновувачів театрального мистецтва під своїм дахом. І ось знову глядачеві належить зануритися в абсолютно вражаючий світ по-справжньому жорсткої історії, яка розіграється в п'єсі Надії Птушкиной «Ненормальна».

Прямо посеред жвавої вулиці до молодого чоловіка несподівано підходить жінка і ввічливо просить про допомогу. Чоловік дуже поспішає, адже він не встигає на важливі ділові переговори. Але і жінка не бажає здаватися - для неї зворотного шляху просто не існує. Вона наполегливо суне йому гроші і, здається, готова на все, тільки щоб він звернув на неї зовсім «дріб'язкову» послугу. Але яку? Саме про це жінка мовчить. Чим же може закінчиться ця, поза всяким сумнівом, доленосна зустріч? Дізнайтеся, відвідавши виставу «Ненормальна» режисера Дмитра Морозова.

Відмінна сценографія Ігоря Несміянова, продумана постановка Михайла Резніковича і наповнене внутрішнім змістом музичний супровід композитора Олександра Шимка разом з талановитою грою акторів перетворили «ненормальним» в справжній шедевр.

Ролі виконали: Станіслав Бобко (Він), Ольга Кульчицька (Вона).

Тривалість вистави «Ненормальна» - 1 година 30 хвилин. Постановка йде без антракту.

Схожі події

фантастична ніч фантастична ніч 2 Події фантастична ніч 23.12 - 23.12.2019 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 2 Події Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 04.01.2020