Ненсі

22 вересня 2020, Вт. 19:00
від 320 грн.
від 320 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Концерт перенесено з 13.03 на 22.09. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

Чому варто піти на концерт групи НЕНСІ?

1. НЕНСІ - улюблений музичний колектив мільйонів.
2. Почути хіти групи в живому виконанні - мрія кожного шанувальника.
3. Незабутні враження напередодні жіночого свята - найкращий подарунок коханим.

НЕНСІ в Чернігові: тільки кращі хіти для відданих шанувальників

Кумири величезної кількості меломанів готують для святкового концерту в столиці грандіозне шоу. У програмі - нові пісні і визнані хіти «Дим сигарет з ментолом», «Чистий аркуш», «В шикарному готелі», «Чорний кадилак», «Ах, туман-туман», «Як любив я тебе» і багато інших зворушливі і мелодійні композиції.

Очікуємо численні сюрпризи від артистів і, звичайно ж, поспішаємо знову і знову почути ту саму справжню «ментолову музику» і неповторні голоси солістів.

На каналі групи NensiTV - вже понад 140 млн переглядів. Тому час побачити зірок наживо!

Де купити квитки на концерт групи НЕНСІ в Чернігові?

Просто зараз вибирайте кращі місця і замовляйте квитки на концерт НЕНСІ на сайті Concert.ua. Квитки також доступні в наших квиткових касах.

Артисти

Інші дати

Ненсі

21 вересня 2020 19:00

Театр драми і комедії ім. Щепкіна, Суми

Перейти до опису
від 120 грн.

Ненсі

23 вересня 2020 19:00

ДК «Дружба народів», Черкаси

Перейти до опису
від 320 грн.

Ненсі

25 вересня 2020 19:00

Будинок офіцерів, Вінниця

Перейти до опису
від 270 грн.