Неправильна Казка

14 травня 2019, Вт. 19:00
Сцена 6 Київ, вул. Васильківська, 1
від 130 грн.
від 130 грн.

Галерея

Неправильна Казка у Києві - фото №1 Неправильна Казка у Києві
Неправильна Казка у Києві - фото №2 Неправильна Казка у Києві афіша
Неправильна Казка у Києві - фото №3 Неправильна Казка у Києві квитки
Неправильна Казка у Києві - фото №4 Неправильна Казка у Києві на concert.ua
Неправильна Казка у Києві - фото №5 Неправильна Казка у Києві фото
Неправильна Казка у Києві - фото №6 Неправильна Казка у Києві піти
Неправильна Казка у Києві - фото №7 Неправильна Казка у Києві дивитись
Неправильна Казка у Києві - фото №8 Неправильна Казка у Києві піти
Неправильна Казка у Києві - фото №9 Неправильна Казка у Києві афіша
Неправильна Казка у Києві - фото №10 Неправильна Казка у Києві афіша

Про подiю

Виставу «Неправильна Казка» створено за книгою відомого українського кінорежисера, мультиплікатора, сценариста і письменника Олександра Столярова.

Автор зізнавався: «Ось візьмуть про мене і напишуть: «Він писав, писав казки, поки не помер.» Добре це чи погано? Я не знаю».

Кожне оповідання у виставі «Неправильна казка» – символічна історія про пошук покликання та про щастя від можливості бути потрібним. Магія життя оточуючого світу - світу людей, тварин, речей і явищ, світу життя. Вистава яскрава, насичена і глибока. При цьому в ній залишається багато добрих, зворушливих, простих і навіть наївних моментів та елементів, як янгольські крила чи вічно живий пластиліновий світ.

«Неправильна казка» - приклад унікального матеріалу, завдяки якому виникає одночасно дві різні вистави: для дорослого і для дитини. Для дитини в дорослому!

Олександр Столяров (22 листопада 1959 - 26 липня 2017). Режисер, письменник, автор понад 100 документальних і художніх фільмів. В 2010 році номінований на премію «Ніка» і «ТЕФІ» (фільм «Герман і Кармаліта»). У вересні 2015 року читачам був представлений збірник кращих оповідань письменника "Неправильна Казка".

У виставі грають: Олена Мамчур, Владислав Мамчур, Юрій Вутянов, Руслан Сокольник, Марія Трепікова, Дар'я Творонович, Григорій Бакланов.

Режисер - заслужена артистка України Олена Лазович.

Тривалість - 1 година 40 хв. (без антракту)

Мова вистави – російська

Вистава для сімейного перегляду! (8+)

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дюймовочка Дюймовочка 2 Події Дюймовочка 22.09 - 30.10.2019 У джазі тільки дівчата 26 вересня 18:30, Чт У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 вересня У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати