15 листопада 2018, Чт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 990 грн.
від 990 грн.

Галерея

Нервы у Києві - фото №1 Нервы у Києві
Нервы у Києві - фото №2 Нервы у Києві афіша
Нервы у Києві - фото №3 Нервы у Києві квитки
Нервы у Києві - фото №4 Нервы у Києві на concert.ua
Нервы у Києві - фото №5 Нервы у Києві фото
Нервы у Києві - фото №6 Нервы у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи «Нервы»?

1. Три роки «Нервы» не давали концертів в Україні, але цього разу музиканти обіцяють надолужити згаяний час!
2. За їхніми чоловічими плечима виступи на найбільших майданчиках, масштабних фестивалях і престижних музичних преміях.
3. За дві години концерту ви почуєте старі добрі хіти групи - «Кофе – мой друг», «Вороны», «Батареи» та інші, а також нові пісні з альбому «Самый дорогой».

Група «Нервы» часу дарма не втрачає! Готуйтеся зустрічати артистів у своєму місті з презентацією нового крутого альбому, який змінить ваше уявлення про музику раз і назавжди!

«Самый дорогой» - це п'ята серйозна студійна робота музикантів за сім років існування. Що ж, чимало! Новий альбом не помістився на одну платівку, тому його вирішили представити у двох частинах: першу фанати побачили в травні, другу - в грудні 2017.

Самі музиканти відверто розповідають, що новий матеріал створювався не так легко, як здається, але це тільки додало йому особливої атмосферності, глибини звучання й емоційності. Як і найперші хіти, альбом створювався у студії Bobina Records у досить аскетичних умовах. Результатом двотижневої кропіткої і дуже наполегливої роботи став абсолютно новий насичений саунд.

Ви можете вже скоро побачити вибуховий концерт «НЕРВОВ» у своєму місті й отримайте кайф від живого виконання альбому, який хлопці вважають свої найкращим творінням!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати