14 листопада 2019, Чт. 19:00
БК Шинник Дніпро, вул. Героїв Сталінграду, 118-А
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

НЕРВИ презентують новий альбом великим сольним концертом

«НЕРВИ» випустили новий альбом під назвою «Слем і депресія». Реліз став шостий за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень в електричному звучанні, дві з яких - «Так як треба» і «Магнітні бурі» група вже раніше презентувала на концертах.

«Слем і депресія» - це колаборація минулого з майбутнім. Це і нові треки, і старі, але в свіжої музичній обробці, - розповідає вокаліст гурту «НЕРВИ» Женя Мильковский. - Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченними турами, виберемо найкраще і найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які як і ми небайдужі до долі живої музики в нашій країні. Давайте зробимо крок в майбутнє рок-музики вже зараз! ».

14 листопада вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти - «Кава - мій друг», «Ворони», «Батареї», «Найдорожчий людина», так і нові пісні з альбому «Слем і депресія».
«НЕРВИ» активно і затребуване гастролюють містами СНД і Європи. Тільки за 2018 року музиканти зіграли близько 100 сольних електричних концертів. Крім цього команда не втомлюється випускати сингли, знімати кліпи і створювати нову музику, перебуваючи на хвилі популярності ось уже 9 років.