26 липня 2019, Пт. 20:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи «Нерви»?

1.НЕРВИ презентують новий альбом великим сольним концертом в Одесі!
2. За їх чоловічими плечима виступи на найбільших майданчиках, масштабних фестивалях і престижних музичних преміях.
3. На концерті ви почуєте старі добрі хіти групи - «Кава - мій друг», «Ворони», «Батареї» та інші, а також нові пісні з альбому «Слем і депресія».

Група «Нерви» часу дарма не втрачає! Готуйтеся зустрічати артистів в своєму місті з презентацією нового крутого альбому, який змінить ваше уявлення про музику раз і назавжди!

В кінці лютого «НЕРВИ» випустили новий альбом під назвою «Слем і депресія». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень в електричному звучанні, дві з яких - «Так як треба» і «Магнітні бурі» група вже раніше презентувала на концертах.

«Слем і депресія» - це колаборація минулого з майбутнім. Це і нові треки, і старі, але в свіжій музичній обробці, - розповідає вокаліст гурту "НЕРВИ" Женя Мильковский. - Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченними турами, виберемо найкраще і найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які, як і ми небайдужі до долі живої музики в нашій країні. Давайте зробимо крок в майбутнє рок-музики вже зараз! ».

26 липня в REDLINE вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти - «Кава - мій друг», «Ворони», «Батареї», «Найдорожча людина», так і нові пісні з альбому «Слем і депресія» .

«НЕРВИ» активно і затребувано гастролюють по країнах ближнього зарубіжжя та Європи. Тільки за 2018 рік музиканти зіграли близько 100 сольних електричних концертів. Крім цього команда не втомлюється випускати сингли, знімати кліпи і створювати нову музику, перебуваючи на хвилі популярності ось уже 9 років.