26 липня 2019, Пт. 20:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи «Нерви»?

1.НЕРВИ презентують новий альбом великим сольним концертом в Одесі!
2. За їх чоловічими плечима виступи на найбільших майданчиках, масштабних фестивалях і престижних музичних преміях.
3. На концерті ви почуєте старі добрі хіти групи - «Кава - мій друг», «Ворони», «Батареї» та інші, а також нові пісні з альбому «Слем і депресія».

Група «Нерви» часу дарма не втрачає! Готуйтеся зустрічати артистів в своєму місті з презентацією нового крутого альбому, який змінить ваше уявлення про музику раз і назавжди!

В кінці лютого «НЕРВИ» випустили новий альбом під назвою «Слем і депресія». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень в електричному звучанні, дві з яких - «Так як треба» і «Магнітні бурі» група вже раніше презентувала на концертах.

«Слем і депресія» - це колаборація минулого з майбутнім. Це і нові треки, і старі, але в свіжій музичній обробці, - розповідає вокаліст гурту "НЕРВИ" Женя Мильковский. - Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченними турами, виберемо найкраще і найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які, як і ми небайдужі до долі живої музики в нашій країні. Давайте зробимо крок в майбутнє рок-музики вже зараз! ».

26 липня в REDLINE вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти - «Кава - мій друг», «Ворони», «Батареї», «Найдорожча людина», так і нові пісні з альбому «Слем і депресія» .

«НЕРВИ» активно і затребувано гастролюють по країнах ближнього зарубіжжя та Європи. Тільки за 2018 рік музиканти зіграли близько 100 сольних електричних концертів. Крім цього команда не втомлюється випускати сингли, знімати кліпи і створювати нову музику, перебуваючи на хвилі популярності ось уже 9 років.

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати