Несія Фердман. Якість життя.

12 грудня 2019, Чт. 19:00
IL Decameron Одеса, вул. Польська,10
від 800 грн.
від 800 грн.

Про подiю

Несія Фердман. Якість життя. в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-12 о 19:00 на майданчику IL Decameron, Одеса.
Ви можете купити квитки на Несія Фердман. Якість життя. на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


У конференц-залі готелю IL Decameron в Одесі відбудеться авторський семінар міжнародного коуча впливових людей Несіі Фердман (Ізраїль).

Вас чекає професійний та змістовний тригодинний семінар в динамічній авторській програмі "Якість життя" - завдяки якій, ви отримаєте ефективні інструменти, які вплинуть на досягнення особистих і професійних цілей!

У житті кожної людини є моменти, коли є розуміння і усвідомлення, що тобі потрібно перейти кудись далі чи вище і досягти чогось більшого, ніж ти є сьогодні.

Якість життя і рівень життя, в чому різниця?
Як пов'язана якість життя з усвідомленим вибором.
Звідки беруться цінності і навіщо вони потрібні?
Як виявити свої сильні сторони і їх застосовувати?
Як не тільки використовувати можливості, а створювати можливості?
Як правильно розставляти професійні та особисті пріоритети?
Як поєднати кар'єру і сім'ю?
Можливість отримати відповіді на найважливіші питання.

Унікальні методики розроблені Несієй Фердман дозволяють успішним людям стати більш ефективними.

Автор і спікер семінару - НЕСІЯ Фердман

ТОП спікер.
Персональний коуч впливових людей.
50 авторських програм.
Більше 15 років досвіду в коучингу і консультуванні.
Засновник "Інституту Якості Життя" (Єрусалим).
Автор і викладач Школи коучингу (Єрусалим, Київ, Москва).
Автор методології "Сходи Несіі: система розвитку людини".
Експерт з якості, спадщини і призначенню.

Знайомство з Несієй Фердман надихне вас на нові звершення і стане відправною точкою на шляху до високої Якості вашого життя!

Схожі події

BRANDFATHER KYIV 2019 19 грудня 10:00, Чт BRANDFATHER KYIV 2019 Київ, Fedoriv Hub від 4999 грн. BRANDFATHER KYIV 2019 Вже не хочу 19 грудня BRANDFATHER KYIV 2019 Fedoriv Hub Придбати 17 грудня 19:00, Вт Як отримати від вина максимум задоволення? Київ, BAD BOY: свій магазин алкоголю від 500 грн. Вже не хочу 17 грудня Як отримати від вина максимум задоволення? BAD BOY: свій магазин алкоголю Придбати Олег Торсунов 19 січня 18:00, Нд Олег Торсунов Одеса, Концерт хол Одеса від 400 грн. Олег Торсунов Вже не хочу 19 січня Олег Торсунов Концерт хол Одеса Придбати Денний графік нічніх метеликів старої Одеси | Лекція Олександра Бабіча 18 грудня 19:00, Ср Денний графік нічніх метеликів старої Одеси | Лекція Олександра Бабіча Одеса, Urban Music Hall від 100 грн. Денний графік нічніх метеликів старої Одеси | Лекція Олександра Бабіча Вже не хочу 18 грудня Денний графік нічніх метеликів старої Одеси | Лекція Олександра Бабіча Urban Music Hall Придбати