Велике симфонічне Шоу «New Year Oscar»

25 грудня 2019, Ср. 19:00
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Про подiю

Спеціально для Киян та гостей міста в період Різдвяних та Новорічних свят!

25 грудня 2019 року в Київському Національному драматичному театрі ім. І.Франка – Велике симфонічне Шоу «New Year Oscar» («Новорічний Оскар») у виконанні оркестру та хору з найцікавішою програмою від харизматичного диригента сучасності - Андрія Чорного (засновник Великого симфонічного Шоу «Гра престолів»)!

Ви почуєте легендарні саундтреки із кінофільмів, які були номіновані та отримали вищу нагороду в кіномистецтві, стали культовими та зробили справжню історію у світовому кінематографі. І, звичайно ж, ці фільми і музика обов'язково будуть пов'язані з такими чудовими святами, як Новий рік і Різдво! Крім того, глядачів чекає багато чудових святкових композицій у супроводі оркестру, хору та найкращих виконавців!

Тільки у Києві, 25 грудня 2019 року Вас чекає справжнє Свято та магія Різдва за участю майже 100 музикантів на першій театральній сцені України! Свято наближається!

Спеціальні гості проекту

Анжеліка Савченко – Заслужена артистка України (актриса Київського національного драматичного театру ім. І.Франка)
Олена Арбузова – Заслужена артистка України (солістка Київського Національного театру оперети)
Петро Челялі - соліст Київського Національного театру оперети

Інші дати

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM 23 травня 20:00, Сб MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Дніпро, Стадіон Метеор від 399 грн. MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Вже не хочу 23 травня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Метеор Придбати