24 грудня 2018, Пн. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на cимфонічне шоу New Year Oscar?

1. Побачити грандіозне музичне шоу.
2. Почути улюблені саундтреки.
3. Насолодитися злагодженою майстерністю сотні музикантів на сцені.

24 грудня у Національному театрі опери та балету на вас чекає вечір улюбленої музики. New Year Oscar – це найцікавіша програма з легендарних саундтреків. Оркестр під керівництвом диригента Андрія Чорного і великий хор влаштують справжнє симфонічне шоу.

У програмі – композиції з кінокартин, номінувалися на премії "Золотий глобус" та "Оскар". Культові фільми, які творять історію, які зробили переворот у світовому кінематографі. Музику до них писали найвидатніші композитори сучасності: Ганц Циммер, Раміна Джаваді, Ніно Рота, Говард Шор та багато-багато інших.

Ці композиції давно вже перестали бути просто саундтреками. Їх упізнають з перших нот сотні людей в усьому світі. Вони задають тон та визначають настрій. Під час перегляду фільму музика захоплює, стаючи невід'ємною частиною розповіді. Адже без хорошого саундтрека жоден кінохіт не міг би стати справжнім шедевром.

Отже, тільки 24 грудня у вас буде можливість побувати на по-справжньому спекотному концерті. На сцену вийдуть сто виконавців і музикантів під керівництвом відомого і харизматичного диригента Андрія Чорного!

Не пропустіть таку подію!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати