31 грудня - 01 січня 2019 20:00
BURSA Hotel Kyiv Київ, вул. Костянтинівська, 11
від 1500 грн.
від 1500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на New Years Eve at BURSA?

1. Несамовиті dj-сети, концерт First Hate на вершині світу і потужний синт від Super Besse.
2. Найкрутіші люди та неймовірний вайб.
3. Діджеї, розважальна програма та нескінченні частування всю ніч! Ти точно пошкодуєш, якщо не підеш.

Готуйте свої сідниці, хлопці та дівчата, бо новорічна машина часу BURSA змусить вас трусити задками так, як трусили кілька десятиліть тому ваші мама й тато, а може, й дужче.

Вечірка розпочинається з DJ-сету Даші Коломієць в міському кафе "Білий Шум". А тим часом в барі "1818" до гри вступають Sasha Tessio та Muscut.

Театральний буфет, караоке, вакханальні танці та бенгальські вогники.

Музичним Сантою цієї ночі призначено заступників київської холодної хвилі, володарів синтів і драм-машин – промо-групу Worn Pop, яка приготувала кілька сюрпризів під ялинку. Одним з них стане виступ скандинавських сінті-поп модників First Hate, за якими ми всі вже встигли скучити. Хлопці везуть багато нового матеріалу, але обіцяють порадувати і хітами з ранніх альбомів.

Коли куранти проб'ють північ, естафету приймуть шалені білоруські пост-панки і хороші друзі Worn Pop – дует Super Besse, який краще за інших знає, де "юність горить". Наступним на сцену вийде резидент датського лейблу Posh Isolation Argot, чиї ритмічні сети здатні розтрусити навіть найвиснаженішого тусовщика. Під ранок за пульт стане бас-гітарист Super Besse Alex Sinica з особливою новорічною програмою, яку він готує спеціально для нашої вечірки.

До побачення, любі XOXO