Ні сонце, ні море

6 лютого 2019, Ср. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

У музичній атмосфері Франції 40-их і 90-их років глядач побачить історію про кохання довжиною в ціле життя. Вона непередбачувана і в ній є події на які, нам здається, ми не в силах вплинути. Але! .. Якщо є хоча б один шанс щось змінити, то не варто його втрачати бо іншого може вже й не бути. Наші герої сумніваються, помиляються, бояться йти до своєї мети - ЛЮБОВІ ... Чи знайдуть вони своє довгоочікуване щастя? ..

Музична драма «Ні сонце, ні море» - це спектакль про вічне і рекомендований для сімейного перегляду. Постановка російською мовою.

Автор, режисер-постановник та хореограф - Діана Воронцова

Акторський склад: Лариса Андрєєва, Олекса Городенко, Олексій Донченко, Діана Воронцова

Звукорежисер - Оксана Побережець

Директор і художній керівник - Олекса Городенко

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати