Ніч перед Різдвом

28 січня 2019, Пн. 19:00
Драматичний театр ім. І. Кочерги Житомир, пл. Соборна, 6
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Ніч перед Різдвом"?

1. Повернутися в улюблена пора різдвяних свят
2. Побачити чарівну адаптацію повісті Гоголя
3. Разом з героями зануритися в містику і веселощі

Важко підшукати твір світової літератури, яке зрівняється в різдвяній колоритності з повістю М. В. Гоголя "Ніч перед Різдвом".

Яскрава, весела історія, в якій переплелися щира любов, готовність на будь-які жертви заради коханої, веселощі, непередбачувані пригоди і навіть містика останньої ночі перед Різдвом.

Режисер А. Бакіров поставив абсолютно дивовижну музичну комедію, яка так і вабить до світу казки Різдвяної ночі з її неймовірними чудесами.

Коваль Вакула знову відправиться на пошуки черевичків для примхливої, але улюбленої Оксани, відьма Солоха наповнить невдалими відвідувачами
всі порожні мішки, рис вкраде місяць, а два кума будуть блукати засніженими селом у пошуках горілки і хорошій компанії.

НЕ пропустіть! Таке трапляється тільки раз!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 4 Події Німецький цирк Black and White 20.04 - 21.04.2019 Кармен 20 квітня 18:30, Сб Кармен Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Кармен Вже не хочу 20 квітня Кармен Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати