Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії

16 грудня 2019, Пн. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Мюзикл "Ніч перед Різдвом" в Києві! Чекаємо вас 2019-12-16 о 19:00 на майданчику Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка, Київ.
Ви можете купити квитки на Мюзикл "Ніч перед Різдвом" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на мюзикл "Ніч перед Різдвом"?

1. Повернутися в улюблену пору різдвяних свят
2. Побачити чарівну адаптацію повісті Гоголя
3. Разом з героями зануритися в містику і веселощі

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного представляє мюзикл "Ніч перед Різдвом". З дитинства знайома кожному різдвяна розповідь про казкову історію кохання Вакули та Оксани, просочена духом фольклору, народних переказів і легенд, оживає на сцені під прекрасну музику.

Пригоди Вакули в пошуках черевичек для коханої, любов чорта до Солохи - перед нами виникає особливий світ зі своїми правилами і законами. За старовинним веселим звичаєм в ніч перед Різдвом молоді хлопці і дівчата йдуть колядувати, вони співають пісні-колядки, бажають здоров'я і багатства, а шановні і шановані козаки, ходять один до одного в гості. І в цей цілком реальний світ настільки органічно вливається світ казковий, що, здається, ніби так і має бути. Світ казковий і реальний, приправлений гоголівським гумором, зливаються в єдине, яскраве і колоритне дійство. І, здається, що немає нічого звичайніше відьми, що вилітає в трубу, місяця, який скакав в руках чорта, та й самого чорта ...

Передріздвяна атмосфера мюзиклу вихлюпується зі сцени в зал для глядачів і неможливо не поринути в цей чарівний світ української зимової ночі.

Інші дати

Схожі події

Сільва 07 серпня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 07 серпня Сільва Літній театр Придбати Маленький Донні, який переміг морок 07 серпня 19:00, Пт Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 07 серпня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати двоє 08 серпня 19:00, Сб двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. двоє Вже не хочу 08 серпня двоє Театр на Чайній Придбати