50% на другий

Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії

17 грудня 2019, Вт. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Мюзикл "Ніч перед Різдвом" у Чернігові! Чекаємо вас 2019-12-17 о 19:00 на майданчику Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченко, Чернігів.
Ви можете купити квитки на мюзикл "Ніч перед Різдвом" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на мюзикл "Ніч перед Різдвом"?

1. Повернутися в улюблену пору різдвяних свят
2. Побачити чарівну адаптацію повісті Гоголя
3. Разом з героями зануритися в містику і веселощі

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного представляє мюзикл "Ніч перед Різдвом". З дитинства знайома кожному різдвяна розповідь про казкову історію кохання Вакули та Оксани, просочена духом фольклору, народних переказів і легенд, оживає на сцені під прекрасну музику.

Пригоди Вакули в пошуках черевичек для коханої, любов чорта до Солохи - перед нами виникає особливий світ зі своїми правилами і законами. За старовинним веселим звичаєм в ніч перед Різдвом молоді хлопці і дівчата йдуть колядувати, вони співають пісні-колядки, бажають здоров'я і багатства, а шановні і шановані козаки, ходять один до одного в гості. І в цей цілком реальний світ настільки органічно вливається світ казковий, що, здається, ніби так і має бути. Світ казковий і реальний, приправлений гоголівським гумором, зливаються в єдине, яскраве і колоритне дійство. І, здається, що немає нічого звичайніше відьми, що вилітає в трубу, місяця, який скакав в руках чорта, та й самого чорта ...

Передріздвяна атмосфера мюзиклу вихлюпується зі сцени в зал для глядачів і неможливо не поринути в цей чарівний світ української зимової ночі.

Інші дати

Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії

16 грудня 2019 19:00

Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка, Київ

Перейти до опису
від 120 грн.