Подію скасовано

Театр «Маски» в сюрреалістичній комедії абсурду «Нічна симфонія»

27 березня 2020, Пт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Будинок клоунів
Контакти організатора: тел.: 380 (48) 770-00-26

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на Театр «Маски» в сюрреалістичній комедії абсурду «Нічна симфонія»?

1. Цей спектакль виповнюється тільки в театрі «Маски» і більше ніде в світі.
2. Вистава дуже смішний, дивний, іноді лякає і видовищний. Це реальний андерграунд і, разом з тим, дуже глядацький. Спектакль насичений трюками і театральними ефектами.
3. «Нічна симфонія» спектакль-відкриття Міжнародного фестивалю клоунів і мімів «Комедіада» - унікальної події, в рамках якого протягом шести днів ви побачите кращих клоунів і мімів світу в театрі «Будинок клоунів»

Сюрреалістична комедія абсурду «Нічна симфонія» відкриває Х Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада»

Ось уже десятий рік поспіль напередодні Дня гумору в Одесі зберуться кращі коміки з усього світу. У 2020-му році глядачів, гостей та учасників фестивалю чекають 6 незабутніх днів веселощів, радості і сміху в театрі «Будинок клоунів» (і не тільки). Будуть представлені і сольні вистави лауреатів Комедіада, і конкурсні «Клоун-марафони», і Гала-шоу, і традиційне урочисте відкриття фестивалю на червоній клоунській доріжці, прес-конференції, майстер-класи, вуличні та дитячі шоу, і, звичайно, грандіозний першоквітневий парад!

Про виставу «Нічна симфонія»: Одного разу Чжуану Чжоу наснилося, що він метелик, весло порхающая метелик. Він насолоджувався від душі і не усвідомлював, що він Чжоу. Але раптом він прокинувся і не міг зрозуміти: чи снилося Чжоу, що він метелик, чи метелику сниться, що вона Чжоу ... Даодецзін

Цей спектакль особливий. Це нитка поетичних притч, вічних і сучасних, про дружбу, терор, любові та інших видимих і невидимих сферах, пов'язані дивними діалогами. Діалоги змінюються зачаровують танцями. Глядач мимоволі втягнутий в це незвичайне дійство. Головні діючі особи: Делієв - засланий на землю Ангел-клоун і Барський - Людина світу, що приходить зі світом і також зі світом поховав всіх, хто не доживає до кінця вистави. Вистава завжди викликає суперечки, але нікого не залишає байдужим.

Режисер-постановник: Георгій Делієв

В ролях:

Рудий - Народний артист України Георгій Делієв

Вусатий - Народний артист України Борис Барський

Біла танцівниця - Заслужена артистка України Наталія Бузько

Червона танцівниця - Яна Делієва

Людина зі сходу - Олег Савченко

Інші дати

Схожі події

Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати Собаче серце 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати UPARK 2020 Одноденні квитки 09 липня 14:00, Чт UPARK 2020 Одноденні квитки Київ, Sky Family Park від 999 грн. UPARK 2020 Одноденні квитки Вже не хочу 09 липня UPARK 2020 Одноденні квитки Sky Family Park Придбати