24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Nick Cave and The Bad Seeds

19 серпня 2022, пт. 20:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 1090 грн.
від 1090 грн.

Про подiю

Звернення організатора

Друзі,

Сьогодні, 19 вересня, ми обіцяли надати інформацію щодо дати старту та процедури повернень коштів за квитки на решту скасованих заходів нашої агенції.

Як ми повідомляли раніше, не зважаючи на подовження дії форс-мажорних обставин у зв'язку з воєнним станом в країні, з 1 серпня було розпочато збір заявок щодо повернення коштів за квитки на шоу Imagine Dragons.
Фактичне повернення коштів стартувало з 22 серпня.
Оскільки Imagine Dragons - наймасштабніший захід, який було скасовано, відповідно ми вирішили почати саме з цього концерту.
Будемо відвертими - ми не вкладаємося в терміни і не можемо розпочати процедуру повернень або збору заявок на решту заходів у термін, який планували раніше - 19 вересня.
Навантаження на працівників нашої агенції та колег з квиткового оператора надто велике.
Ми щодень отримуємо десятки листів та звернень, а наші партнери з Concert.ua - по кілька сотень.
Ситуація важка, але ми впораємося!
Нам потрібно більше часу.
Повернемося з детальною інформацією щодо старту та процедури повернень на решту заходів нашої агенції 1 листопада.
Як організатор, ми запевняємо, що кошти за квитки буде повернуто у 100% розмірі номіналу замовлення і вкотре наголошуємо, що зберігаємо за собою право не відповідати на безпідставні образи в коментарях, особистих повідомленнях та листах.
Щиро дякуємо кожній та кожному за терпіння і розуміння,
Ваш Pop Corn CA


Нижче ми надамо відповіді на найчастіші запитання і зберігаємо за собою право не повторюватися у коментарях:

1. Чому повернення не почали одразу?
- Чаcтина коштів вже витрачена на організацію заходу/ів згідно з договорами (наприклад, оренда майданчиків, рекламні послуги, життєдіяльність компанії, агентська винагорода квиткових операторів, податки тощо).
Деякі суми є безповоротними (рекламні послуги, агентська винагорода квиткових операторів, податки) та потребують дофінансування.
Певні суми є безповоротними на час дії форс-мажорних обставин (сплата аренди концертних майданчиків), а отже на даний час також потребують дофінансування.
- Частина квиткових операторів сьогодні не працює/працює частково, не проводять інкасацію та не мають можливості організувати повноцінний процес повернення коштів.
Це одна з причин, чому нам потрібно більше часу для організації процесу повернень на інші заходи нашої агенції, квитки на які було продано через ряд різних квиткових операторів.

2. Чому я не можу повернути 70% від вартості квитка/ів?
- У разі скасування будь-якого заходу до обов’язкового повернення підлягає 100% номінальної вартості замовлення.
Немає юридичної норми щодо повернення частини від сплаченої суми.
Згідно з чинним законодавством та встановленим фактом дії форс-мажорних обставин, ми маємо право на відтермінування виконання зобов‘язань, а не на часткове чи повне невиконання.
- Так, деякі організатори пропонують власникам квитків підписати додаткову угоду щодо відсутності претензій в майбутньому і згоди повернення 70% від вартості.
Таким чином, частину фінансових ризиків організатора бере на себе власник квитка.
- Ми ніколи не погоджувалися з таким варіантом, оскільки звикли нести повну відповідальність щодо власних ризиків та виконувати всі взяті на себе зобов’язання згідно з чинним законодавством.

3. Поверніть мені кошти негайно, інакше я піду до суду/подам скаргу у відповідні інстанції/влаштую пікет/напишу артисту тощо.
- Скаржитися, подавати позови до суду та виказувати незгоду будь-яким законним способом - є абсолютне та незаперечне право кожного.
- Повторимося, сьогодні ми діємо в рамках чинного законодавства.
Ми не порушуємо закон, не відмовляємося повертати 100% вартості номіналу квитка, а тому будь-які скарги чи позови до суду є безпідставними.
Ба більше, ми доклали максимум зусиль, щоб повернення коштів розпочалися до дати припинення форс-мажорних обставин.
- Менеджмент артиста поінформований щодо поточної ситуації та плану повернень коштів за квитки в першу чергу.

4. Звинувачення в шахрайстві, кілька десятків повідомлень і образи на адресу нашої компанії тощо.
- Ми обіцяємо відповісти на кожен запит/повідомлення/лист.
Однак залишаємо за собою право не відповідати на відверті образи, маніпуляції зі скріншотами листувань (коли нашу відповідь не фотографують, а показують лише певну кількість своїх повідомлень, відправлених після нашої відповіді) та ін.
Ми усвідомлюєио свою відповідальність та зобов’язання перед кожним власником квитка.
І вкотре запевняємо - всі взяті на себе зобов‘язання буде виконано!
- Якби ми і справді були шахраєми та мали б на думці привласнення чужих коштів, то певне б не відповідали на листи, не писали розгорнутих звернень та тим більше не залишали б відкритими коментарі.

5. Чому можливо відмовитися від повернення коштів на користь благодійного фонду, однак неможливо оформити повернення прямо зараз?
- Як ми вже пояснювали, якби ми почали масові повернення у перші дні війни, на всіх власників квитків нам би просто не вистачило коштів.
Також опрацювання кожного замовлення окремо вимагає більше часу та залучення окремої команди менеджерів.
- Якщо ви відмовляєтеся від повернення коштів за квиток на користь фонду, квитковий оператор відраховує відповідну агентську винагороду, решта коштів акумулюється на рахунку. Волонтери, ГО, благодійні фонди, фізичні особи можуть подати заявку до фонду, підписати відповідний договір та отримати кошти на потребу (згідно з договором та пред‘явленим рахунком).
- детальніше про роботу та звіт фонду ви можете прочитати за посиланнями нижче:
https://bit.ly/3NhxGFS
https://concert.ua/uk/page/smilyvist
Якщо у вас є потреба (ваш родич/друг перебуває у лавах ЗСУ/ТРО та потребує амуніції, ліків тощо), ви волонтер та займаєтеся закупівлею амуніції/ліків/авто та ін, ви можете звернутися до фонду шляхом заповнення форми за посиланням:
https://bit.ly/3947XSp

Дякуємо, що дочитали наше звернення.
Якщо ви не отримали відповідь на свої питання, будь ласка, звертайтеся за адресою [email protected]
Ми завжди на зв‘язку!
Ваш Pop Corn CA

*Довідка
Як вам відомо, із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб було введено військовий стан, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Військовий стан було подовжено ще на 30 діб з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року відповідно до Указу Президента України № 133/2022 від 14.03.2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні".
Враховуючи це, Торгово-Промислова Палата України підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб'єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).
Торгово-промислова палата України (далі - ТПП України) враховуючи надзвичайно складну ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

З метою позбавлення обов’язкового звернення до ТПП України та уповноважених нею регіональних ТПП і підготовки пакету документів у період дії введеного воєнного стану, на сайті ТПП України розміщено 28.02.2022 року загальний офіційний лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) (за змістом зразка вказаним нижче). Це надасть можливість за необхідністю роздруковувати відповідне підтвердження всім, кого це стосується.

Артисти

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 04 жовтня 16:30, вт Степан Гіга. Золоті шлягери України Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 240 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 04 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 04.10, 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 04.10, 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Христина Соловій 22 жовтня 19:00, сб Христина Соловій Львів, Центр Довженка від 280 грн. Христина Соловій Вже не хочу 22 жовтня Христина Соловій Центр Довженка Придбати